Вночі РФ випустила по Україні 110 безпілотників: 46 вдалось збити
Джерело: Повітряні сили ЗСУ
У ніч на 12 листопада російські окупаційні війська атакували Україну кількома ракетами, КАБами та низкою безпілотників.
Ворожа атака, традиційно, розпочалась з вечора і тривала до ранку. За цей час російська армія випустила:
- зенітну керовану ракету С-300 по Харкову з Бєлгородської області (РФ)
- дві керовані авіаційні ракети Х-59/69 по Чернігівській області з Курської області (РФ)
- керовані авіабомби по Сумській та Харківській областях
- 110 БпЛА, серед яких “шахеди” і невстановленого типу, з Курська, Приморсько-Ахтарська і Брянська (РФ)
Станом на 11:00 силами і засобами ППО збито 46 БпЛА, 60 локаційно втрачено, два залетіли у повітряний простір Білорусі.
Збивали безпілотники у Київській, Житомирській, Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській, Запорізькій, Чернігівській, Дніпропетровській та Миколаївській областях.
Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, авіація, підрозділи РЕБ, мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
- На Київщині внаслідок падіння уламків російських безпілотників пошкоджено 10 приватних будинків, а також гараж, автомобіль, паркани та дорожнє покриття. У будівлях вибиті вікна, двері, пошкоджені дахи, але потерпілих немає.
Війна загострила в Україну проблему антибіотикорезистентності — стійкості мікроорганізмів до антибіотиків, які мали б їх знищити.
Президент Росії Володимир Путін запровадив режим надзвичайної ситуації (НС) федерального рівня через масштабний розлив мазуту після аварії двох танкерів у Керченській протоці. Окупаційний голова Криму Сергій Аксьонов зазначив, що ліквідація наслідків фінансуватиметься з федерального бюджету.
26 грудня в Боснії і Герцеговині заарештували міністра безпеки Ненада Нешича. Його звинувачують в організованій злочинності, відмиванні грошей, зловживанні службовим становищем і отриманні хабарів.
Окупанти підбили підсумки програми “університетські зміни”, спрямованої на організацію вступу випускників шкіл з тимчасово окупованих територій до російських університетів.
Книга рекордів Гіннеса більше не реєструє спроби встановити рекорд найтривалішого поцілунку. Таке рішення ухвалили через небезпеку для учасників, зокрема через наслідки екстремального недосипання.