Трамп розглядає можливість приватизації Поштової служби США – WP
Джерело: The Washington Post
Новообраний президент США Дональд Трамп протягом останніх тижнів висловив велику зацікавленість щодо приватизації американської Поштової служби через її фінансові збитки.
За словами співрозмовників видання, Трамп обговорював своє бажання реформувати Поштову службу у своєму маєтку Мар-а-Лаго з Говардом Лутніком, кандидатом на посаду міністра торгівлі та співголовою його президентської перехідної кампанії.
Раніше цього місяця Трамп також скликав групу посадовців перехідного періоду, щоб запитати їхню думку щодо приватизації агентства. Розповівши про щорічні фінансові збитки поштового агентства, Трамп сказав, що уряд США не повинен субсидіювати цю організацію.
Як розповіли в агенції, конкретні плани Трампа щодо реформування Поштової служби не були одразу зрозумілі. Однак на посаді президента в 2019 році він ворогував з національним поштовим оператором, намагаючись змусити його передати ключові функції – в тому числі встановлення тарифів, кадрові рішення, трудові відносини і управління відносинами з найбільшими клієнтами – Міністерству фінансів.
Згідно з повідомленням, через постійне зниження обсягів пошти і повільніший, ніж очікувалося, розвиток бізнесу з доставки посилок Поштова служба США втратила $9,5 мільярда у фінансовому році, який закінчився 30 вересня. Це сталося навіть попри те, що вона зробила нові великі інвестиції в модернізацію об’єктів і обладнання. Згідно з річним фінансовим звітом, агентство має зобов’язання на суму майже $80 мільярдів.
“Скорочення Поштової служби може підірвати індустрію електронної комерції, вдаривши по малому бізнесу та сільських споживачах”, – йдеться в матеріалі.
- Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте здійснить дводенний візит до Вашингтона, де зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом, держсекретарем Марко Рубіо, міністром оборони Пітом Гегсетом, та членами Конгресу.
Сербія віддана стратегічному партнерству зі США та має намір розвивати співпрацю з Вашингтоном у всіх сферах — від енергетики до штучного інтелекту, повідомив президент країни Александар Вучич за результатами зустрічі з представником Державного департаменту США з питань Європи Бренданом Ханраханом.
Сенатор-республіканець Ліндсі Грем спрогнозував “рекордний потік озброєння” Україні вже найближчими днями.
Під час Саміту щодо майбутнього Нової Каледонії було підписано проект угоди, згідно з якою Франція закріпить у конституції новий статус архіпелагу, визнавши державою у своєму складі.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 13 липня. На даний час загалом відбулося 152 бойових зіткнення.