Поради експертів: як отримати максимальну швидкість від гігабітного інтернету
Сьогодні високошвидкісний інтернет стає не розкішшю, а необхідністю. Завдяки розвитку технологій користувачі мають змогу користуватися безлімітним інтернетом на гігабітній швидкості, тобто до 1000 Мбіт/с. Це відкриває нові можливості для роботи, навчання, розваг і розвитку бізнесу. Проте для того, щоб отримати максимальну швидкість й ефективно використовувати її, слід дотримуватися певних рекомендацій. Перш ніж підключити домашній інтернет гігабіт, слід дізнатися про основні його переваги, а також ознайомитися з рекомендаціями щодо оптимізації його використання.
Чому вам слід звернути увагу на гігабітний інтернет
Останнім часом дедалі більша кількість абонентів вибирає саме гігабіт, адже він відрізняється такими основними перевагами:
- Швидке завантаження обʼємних файлів. Завдяки гігабіт інтернету завантаження та передача даних відбуваються миттєво. Наприклад, фільм у форматі Full HD можна завантажити за лічені секунди, а також значно зручніше працювати з хмарними сервісами.
- Якісна трансляція відео. Відео у якості 4K та 8K відтворюються без буферизації, що ідеально підходить для любителів онлайн-кінотеатрів або прямих трансляцій.
- Геймінг без лагів. Для геймерів швидкість і стабільність з’єднання є критичними. Гігабітний інтернет мінімізує затримки, що особливо важливо у багатокористувацьких онлайн-іграх.
- Одночасна робота декількох пристроїв. Майже в кожній родині зазвичай одночасно працює кілька пристроїв, підключених до Wi-Fi. Гігабітний інтернет дозволяє їм усім функціонувати без втрати швидкості.
- Підтримка розумного дому. Обʼєднання декількох побутових пристроїв в одну мережу потребує стабільного та швидкого інтернету, який і забезпечує гігабітна швидкість.
Як отримати максимальну швидкість інтернету
Щоб максимально використовувати можливості гігабіту, зверніть увагу на такі поради експертів:
- Перевірте обладнання. Оскільки гігабітна швидкість вимагає сучасних роутерів і мережевих карт, бажано використовувати сучасний роутер, що підтримує стандарт Wi-Fi 6.
- Використовуйте кабельне підключення напряму. Це завжди забезпечує більшу швидкість доступу до мережі, ніж Wi-Fi.
- Оновіть програмне забезпечення. Вчасне оновлення прошивки маршрутизатора і драйверів мережевих адаптерів також може допомогти покращити якість звʼязку.
- Користуйтеся послугами перевіреного інтернет провайдера. Важливо вибирати надійного постачальника інтернету, який гарантує надання заявленої швидкості та якість з’єднання.
Якщо ваш провайдер не надає доступ до інтернету на гігабітній швидкості, слід підключити таку послугу від іншого постачальника. Зокрема, зверніть увагу на пропозиції від Мережі Ланет — надійного гігабіт провайдера, якому віддає перевагу велика кількість користувачів зі столиці та інших регіонів України. Вибираючи Мережу Ланет, ви зможете відчути всі переваги справжнього гігабіту на вигідних умовах і з сервісом найвищого рівня. Також ви можете підключити комплексний тариф, щоб разом із гігабітним інтернетом користуватися і якісним онлайн-телебаченням на вигідних умовах.
Залишити заявку на підключення та дізнатися іншу інформацію, зокрема скільки коштує гігабітний інтернет, ви можете на офіційному сайті Мережі Ланет. За більш детальною консультацією звертайтеся до операторів провайдера:
(044) 303-90-90
Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.
10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.
Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.
Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.