Міноборони перенесло голосування за членів Громадської антикорупційної ради: що трапилось
Джерело: Міністерство оборони України
Міністерство оборони анулювало результати та перенесло голосування за членів Громадської антикорупційної ради.
Такий крок пояснили технічними неполадками, які обіцяють виправити до наступного голосування.
“Міністерство оборони України щиро вибачається за технічні збої, що виникли під час проведення рейтингового інтернет-голосування за членів Громадської антикорупційної ради при Міноборони”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що причиною цьому стали, зокрема нестабільна робота сайту та помилки в автентифікації користувачів. Тому, Міноборони вирішило анулювати результати сьогоднішнього голосування і перенести його проведення на 7 січня 2025 року.
Планується, що голосування відбудеться в той самий час: з 09:00 до 21:00 за цим посиланням.
Однак, не всі погоджуються з версією відомства. Так, наприклад, один із кандидатів на посаду, ветеран і співзасновник партії “Демократична Сокира” Юрій Гудименко заявив, що голосування зірвано виключно Міністерством оборони.
Він каже, що дехто публічно звітував про голосування ще до його офіційного початку, “отже вибори розпочалися вже “з бюлетенями в скриньці”.
Довідка: Громадська антикорупційна рада при Міноборони – це орган, через який суспільство може контролювати рішення Міноборони та впливати на ключові процеси у сфері оборони. Її 15 членів займають виборну неоплачувану посаду. Цей орган з’явився у 2023 році після скандалу з закупівлями Міноборони, зокрема яйцями по 17 гривень за штуку.
- У застосунку “Армія+” запустили новий сервіс для повернення на службу після самовільного залишення частини (СЗЧ).
- Військові зможуть подати електронний рапорт на отримання винагороди за знищену техніку через застосунок “Армія+”.
- У Міноборони України повідомили, що законопроєкт про демобілізацію розроблено.
- Міністерство оборони України спільно з Міністерством охорони здоров’я презентували проєкт реформи військово-лікарських комісій, котрий, як запевняють, покликаний суттєво змінити застарілу систему.
У Генеральному штабі ЗСУ спростували інформацію про переведення спеціалістів інженерно-авіаційної служби Повітряних сил, які обслуговують літаки, у піхотні підрозділи.
У Москві Другий Західний окружний військовий суд незаконно виніс вироки семи українським військовополоненим. Їх засудили до ув’язнення строком від 15 до 16 років, звинувативши в участі у наступальних діях Збройних сил України на території Курської області.
Уранці 14 січня російські війська завдали чергового удару по Козачій Лопані на Харківщині, внаслідок якого загинув місцевий мешканець.
Днями 16 громад Запорізької області отримали 74 сучасні зарядні станції від проєкту USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI). Обладнання допоможе забезпечити роботу органів влади навіть під час тривалих відключень електроенергії.
15 травня Італія, Україна та ЮНЕСКО укладуть угоду щодо відновлення історичного центру Одеси та Спасо-Преображенського собору, пошкодженого під час чергового ракетного удару Росії в липні 2023 року.