Росіяни захоплені фільмом «Барбі», але через вторгнення в Україну не мають законного права його подивитися – Insider

Джерело: Insider

Фільм “Барбі” вийшов у міжнародний прокат 21 липня – але не в Росії, де Warner Bros. та інші західні студії покинули ринок через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Деякі російські кінотеатри все одно демонструють нові фільми, незаконно показуючи високоякісні піратські копії – і те саме сталось із “Барбі”.

Колишня російська телеведуча Ксенія Собчак опублікувала відео, на якому дивиться фільм, хоча невідомо, чи це було в кінотеатрі, чи вона транслювала його з дому.

По всій Росії бари, кафе та пекарні започаткували заходи на тему Барбі.

У Думі РФ кілька законодавиць позували у рожевому вбранні.

Фото: Jonny Tickle в Twitter

Президент Володимир Путін заборонив “Барбі” разом з іншими західними іграшками у 2002 році – через переконання, що вони негативно впливають на розум маленьких дітей.

Міністерство освіти Росії заявило, що іграшки “шкідливо впливають” на дітей і “пробуджують сексуальні потяги”.

Війська РФ прорвалися на південь від Селидового до села Вишневе. Якщо вони його захоплять, можуть частково оточити Селидове. Аналітики наголосили, що захоплення Селидового наблизило б російські війська до головної мети — Покровська.

Український захисник, ветеран російсько-української війни Олександр Будько на псевдо “Терен”, котрий зазнав складного поранення на фронті, у результаті якого йому ампутували обидві нижні кінцівки до колін, у своєму зверненні розкритикував надмірну бюрократію при отриманні необхідних протезних комплектуючих. Попри обіцянки влади, система залишається складною та знеособленою, вимагаючи від ветеранів додаткових зусиль для отримання допомоги.

Начальник Служби відновлення і розвитку інфраструктури у Київській області Руслан Ничік повідомив, що у регіоні відбудували ще один зруйнований російськими військами міст.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак на запитання щодо ситуації із корупцією в Україні заявив, що, мовляв, це так Росія намагається заплямувати імідж української влади.

Українці змушені змінювати харчові звички та економити на продуктах внаслідок війни. Згідно з дослідженням, майже половина українців (49%) повідомляє про зміни у своїх харчових звичках з початку повномасштабного вторгнення.