Перстень репера Тупака Шакура продали на аукціоні за 1 мільйон доларів

Джерело: CNN

Перстень із золотою, рубіновою та діамантовою короною покійного репера Тупака Шакура продали на аукціоні за понад 1 мільйон доларів, що стало найдорожчим артефактом хіп-хопу.

Перстень, розроблений Шакуром, який він носив під час свого останнього публічного виступу на церемонії Video Music Awards (VMA) у 1996 році, коштував утричі більше, ніж дім на хіп-хоп тематичному розпродажі в Нью-Йорку.

На персневі є напис “Pac & Dada 1996”, що є посиланням на його заручини з актрисою та моделлю Кідадою Джонс.

Фото: CNN

Його було створено за моделлю корон середньовічних королів Європи в “акті самокоронації”, – сказала хрещена мати Шакура Ясмін Фула, яка принесла каблучку на аукціон.

Фула додала, що працювала зі своїм хрещеником і нью-йоркськими ювелірами, щоби створити витвір на честь того, що Шакур пережив бурхливий період свого життя.

“Що таке особливе в цій каблучці, так це те, що вона показує його в момент, коли він не обов’язково був на передовій як митець, а просто людина, яка виражає свою любов до іншої людини, і це приємно бачити”, – сказав Кельвін Мерсер, запрошений куратор продажу.

В інших лотах на аукціоні було представлено понад 100 предметів, включаючи все: від студійного обладнання до рукописних текстів, приватних листів і оригінальних творів мистецтва з усіх епох історії хіп-хопу.

На думку аналітиків ISW, у РФ намагаються штучно завищити очікування щодо своїх можливостей, вихваляючи балістичну ракету “Орєшнік”, аби змусити Захід та Україну стримуватись у війні.

У канадському МЗС заявили, що дотримуватимуться ордера Міжнародного кримінального суду (МКС) на арешт прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу.

За даними ЗМІ, Дональд Трамп розглядає кандидатуру колишнього очільника розвідки Річарда Гренелла на посаду спецпосланця з питань російсько-української війни.

Триває 1004-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 729 тисяч осіб.

Щорічно у четверту суботу листопада українці вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Цьогоріч подія випадає на 23 листопада.