Компанія, яка керує брендом Девіда Бекхема, отримала дозвіл на продаж товарів у Росії
Джерело: The Telegraph
Компанія Authentic Brands Group, яка керує брендом Девіда Бекхема DB Ventures, отримала дозвіл на продаж товарів у Росії. Відтак вже невдовзі на різних товарах у РФ може з’явитись ім’я ексфутболіста, який публічно підтримує Україну.
Компанія успішно подала заявку на отримання прав на товарний знак у Росії. Тепер ім’я Бекхема можуть використовувати на низці товарів – від підгузків до спальних мішків.
Заявку DB Ventures подала влітку 2024 року, однак її узгодили лише минулого тижня, свідчать опубліковані у РФ документи.
Дозвіл надає права на товарний знак імені спортсмена, для продажу десятків товарі у Росії під брендом Beckham. Серед товарів, які можуть надійти у продаж з таким брендом – килимки для йоги, пледи для домашніх тварин, постільна білизна, спальні мішки, підставки для пивних келихів, підгузки та “розсипчаста бавовняно-паперова тканина для виготовлення сиру”.
В Authentic Brands Group заявили, що заявка на реєстрацію товарного знаку була “рутинною” частиною захисту бренду Beckham за кордоном.
“Подача заявок на товарні знаки є рутинною частиною нашого процесу з захисту наших брендів та інтелектуальної власності у країнах по всьому світу”.
Велика Британія обмежила бізнес від взаємодії з деякими російськими особами, компаніями та організаціями, які підпадають під санкції. У результаті низка британських компаній припинили діяльність у РФ через правові ризики.
Заявка DB Ventures не порушує жодних британських законів чи санкцій.
Родина Девіда та Вікторії Бекхемів публічно підтримали Україну після повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року. Зокрема у березні 2022 року Девід Бекхем передав свій акаунт в інстаграмі – за яким тоді стежили 71 млн користувачів – українському медику, аби той показав реалії під час війни.
Також повідомлялось, що він разом з дружиною пожертвували мільйон фунтів стерлінгів для UNICEF, щоб допомогти фінансувати діяльність організації в Україні.
DB Ventures заснована у 2014 році. Вона керує комерційними та рекламними інтересами Бекхема. У 2022 році 55% акцій компаній ексфутболіст продав американському гіганту Authentic Brands Group, але його ім’я продовжують використовувати у комерційних цілях по всьому світу і сам Бекхем залишається одним з директорів DB Ventures.
- У 2024 році ексфутболіст Девід Бекхем заробив 36 мільйонів доларів на угодах про ліцензування брендів зі своїм іменем.
Пентагон планує збільшити обсяги закупівель ракет Patriot. Згідно з бюджетною заявкою на 2026 рік, армія просить виділити понад 1,3 млрд доларів на придбання 224 ракет. Згідно з документами, які супроводжують бюджетний запит на 2026 фінансовий рік, група військових високопосадовців, котра формує рекомендаційні вимоги до озброєння, збільшила план закупівлі Patriot з 3376 до 13 773 одиниць.
У США асоціації лікарів, медичних працівників і вчених подали позов до суду на керівників американських установ охорони здоров’я, зокрема на міністра-антивакцинатора Роберта Кеннеді-молодшого, через обмеження доступу до вакцин проти COVID-19 та підрив довіри населення до щеплень.
Компанія Mattel випустила першу в історії ляльку Barbie з цукровим діабетом першого типу.
Турецький суд заблокував доступ до частини контенту чат-бота Grok, розробленого компанією xAI Ілона Маска. Влада заявила, що чат-бот генерує відповіді, що ображають президента Реджепа Таїпа Ердогана, засновника сучасної Туреччини Мустафу Кемаля Ататюрка та релігійні цінності.
Семирічного собаку-шукача Бруно 6 липня знайшли мертвим у центрі дресирування поблизу італійського міста Таранто. Пес протягом кількох годин помирав болісною смертю, після того як йому кинули ковбаски, начинені цвяхами.