Засновник OnlyFans хоче купити TikTok
Джерело: Wired
Засновник OnlyFans, Тім Стоклі, уклав угоду з криптовалютною компанією для участі в торгах на купівлю TikTok, оскільки соціальна мережа повинна або продатися, або бути забороненою в США. Amazon також зробив ставку в останню хвилину.
У торгах за TikTok взяла участь компанія Zoop — стартап, заснований Тімом Стоклі разом з Арджеєм Філліпсом, фахівцем з маркетингу для інфлюенсерів. В угоді також бере участь криптовалютна компанія The Hbar Foundation.
Для Zoop ця заявка є “моментом боротьби Давида з Голіафом проти традиційних гігантів соціальних мереж шляхом підтримки революції, в якій першість належить творцям”, – йдеться в заяві компанії.
Вони заявили, що хочуть повернути владу в руки творців за допомогою кращого розподілу доходів.
-
Президент США Дональд Трамп заявив, що готовий знизити мита для Китаю, щоб укласти угоду з китайською компанією ByteDance щодо продажу TikTok.
-
Адміністрація Білого дому відіграє безпрецедентну роль у продажу американських активів TikTok, фактично виконуючи функції інвестиційного банку. Віцепрезидент США Джей Ді Ванс очолює процес торгів, що додає складності до укладення угоди.
Президент США Дональд Трамп заявив, що використає повноваження міністерства юстиції, аби притягнути до відповідальності двох колишніх посадовців, які критикували його під час першого президентського терміну.
OpenAI подала зустрічний позов проти Ілона Маска, посилаючись на систематичні переслідування з боку Маска і просячи федерального суддю зупинити Маска від будь-яких “подальших незаконних і несправедливих дій” проти OpenAI в судовій справі про майбутню структуру фірми, яка допомогла запустити революцію в галузі ШІ.
У ніч на 10 квітня (з вечора 9 квітня) російські окупаційні війська атакували Україну 145 безпілотниками. Не обійшлось без наслідків.
Україна веде діалог з усіма партнерами в ЄС, щоб продовжити дію так званих автономних торговельних заходів (АТЗ), запроваджених Євросоюзом для торгівлі з Україною, принаймні до кінця 2025 року, щоб зберегти безмитний режим торгівлі між Україною і ЄС до укладення нової двосторонньої торговельної угоди.
Уряд США повідомив, що почне перевіряти соціальні мережі мігрантів та заявників на отримання візи щодо їхньої антисемітської діяльності.