Туристам почали пропонувати страхування від аномальної спеки в Європі
Джерело: The Independent
На тлі різкого зростання температури повітря в середземноморській частині Європи мандрівникам почали пропонувати туристичне страхування на випадок екстремальних хвиль спеки.
Як розповіли у виданні, таку пропозицію висунув американський страховий стартап Sensible Weather, який раніше запустив поліси для туристів на випадок екстремальних опадів.
“Незабаром ми запропонуємо захист від екстремальних температур. Ми встановили, що мандрівники мають різні очікування щодо того, що таке “занадто спекотно”, залежно від того, куди і коли вони прямують. Випускаючи продукт, ми будемо змінювати нашу пропозицію, поки не знайдемо “золоту середину” для того чи іншого клієнта, місця розташування і пори року”, – пояснив виконавчий директор Sensible Weather і колишній кліматолог Нік Кавано.
Очікується, що пропозиція на випадок екстремальної спеки буде слідувати тим же принципам, що і страхуванн Sensible Weather на випадок сильних дощів. Згідно з її умовами, коли метеорологічні супутники виявляють зливу, застраховані клієнти автоматично отримують виплату: компенсація зазвичай виплачується за кожен день, коли на період з 8:00 до 20:00 випадає дві або більше години дощу.
За словами Кавано, у випадку з екстремальною спекою можуть передбачатися різні платежі залежно від суворості температури.
“Ми часто пропонуємо багаторівневі покриття для дощу, які можуть і повинні застосовуватися і до температур. Наприклад, при +35 градусів або більше можуть відшкодувати 50%, а при +40 градусів або більше можуть відшкодувати 100%. Мета полягає у створенні покриття, яке максимізує цінність для споживача, зберігаючи при цьому доступну ціну і дозволяючи нам покривати наші фінансові ризики”, – зауважив він.
Своєю чергою, експерт The Independent з подорожей Саймон Колдер заявив, що хоча такі страховки мають право на існування, він пропонує інше вирішення проблеми.
“Я можу запропонувати дешевший і ефективніший спосіб убезпечити літню відпустку від сильної спеки. Їдьте в Ірландію, Шотландію або в країни Балтії – і 40-градусна спека навряд чи стане проблемою”, – резюмував він.
- Не існує єдиного архітектурного прийому, здатного вирішити проблему виснажливої спеки, яка охопила цього літа більшу частину Європи. Але експерти вважають, що на континенті, де кондиціонування повітря – відносно обмежене, методи сталого будівництва можуть мати велике значення для захисту мешканців.
- Частиною південної Європи та північно-західної Африки прокотилася хвиля спеки, яка може побити рекордні температури найближчими днями.
- Експерти зазначили, що через сильну спеку люди можуть страждати від сильного потовиділення, запаморочення, м’язових спазмів і навіть блювоти, а теплове виснаження та теплові удари, ймовірно, стануть більш поширеними.
- Липень є найспекотнішим на планеті за всю історію спостережень – приблизно за 120 000 років.
Президент Росії Володимир Путін запровадив режим надзвичайної ситуації (НС) федерального рівня через масштабний розлив мазуту після аварії двох танкерів у Керченській протоці. Окупаційний голова Криму Сергій Аксьонов зазначив, що ліквідація наслідків фінансуватиметься з федерального бюджету.
26 грудня в Боснії і Герцеговині заарештували міністра безпеки Ненада Нешича. Його звинувачують в організованій злочинності, відмиванні грошей, зловживанні службовим становищем і отриманні хабарів.
Окупанти підбили підсумки програми “університетські зміни”, спрямованої на організацію вступу випускників шкіл з тимчасово окупованих територій до російських університетів.
Книга рекордів Гіннеса більше не реєструє спроби встановити рекорд найтривалішого поцілунку. Таке рішення ухвалили через небезпеку для учасників, зокрема через наслідки екстремального недосипання.
Російські війська активізували обстріли та діяльність диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ) на Херсонщині, повідомив очільник місцевої ОВА Олександр Прокудін в етері телемарафону.