Вночі РФ масовано атакувала Охтирський район на Сумщині: постраждали 10 осіб

Джерело: Олег Григоров

Вночі 27 червня росіяни масовано вдарили безпілотниками по Охтирському районі Сумщини. Є наслідки та постраждалі.

За повідомленням очільника регіону Олега Григорова, росіяни застосували велику кількість БпЛА для атаки. Частина з них летіли дуже низько, що ускладнювало їх виявлення та збиття.

У місті та громадах поруч є влучання у приватні будинки, а також на території автозаправних станцій.

53-річна мешканка Кириківської громади зазнала важких поранень. Жінку з опіками госпіталізували, наразі вона у важкому стані. Медики роблять усе можливе.

Ще дев’ять людей зверталися по допомогу до медиків. Їм надали необхідну допомогу на місці.

Усі масштаби пошкоджень наразі з’ясовуються.

Джерело: “Європейська Солідарність” П’ятий президент України та лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко взяв участь у Міжнародному…

Стримінгова платформа Netflix купила права на два нові сезони російського мультсеріалу “Маша і Ведмідь” і продовжила ліцензію на попередні сезони й спін-оффи у понад 100 країнах.

СБУ вдруге за червень уразила нафтоперекачувальну станцію “Второво”, яка забезпечує пальним Москву.

В ніч на 27 червня українські ракети FP-5 “Фламінго” успішно уразили підприємство “Титан-Барикади” у російському Волгограді.

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області виділили під будівництво понад 87 гектарів землі. Зробили це, аби заселити там росіян.