Як підвищити власну ефективність за допомогою ChatGPT: у Мінцифри презентували новий освітній серіал

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

Мінцифра та Київська школа економіки створили освітній серіал “ChatGPT для підвищення власної ефективності” для охочих розвинути практичні навички взаємодії з ChatGPT, використовувати штучний інтелект для особистого розвитку, а також у навчанні та роботі.

Ключові теми освітнього серіалу “ChatGPT для підвищення власної ефективності”:

  • Що таке штучний інтелект та нейромережа;
  • Сфери застосування штучного інтелекту на прикладі ChatGPT;
  • Етика та конфіденційність при роботі з ChatGPT;
  • Огляд ChatGPT;
  • ChatGPT трансформує процес навчання;
  • ChatGPT для перекладу та аналізу текстів;
  • Можливості ChatGPT при роботі з текстами.

Освітній серіал знято у форматі лекторію. Після перегляду можна пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення програми.

Спікер – Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, PhD з економіки, раніше – викладач у Боннському, Пенсильванському та Піттсбурзькому університетах.

“Ми створили цей освітній серіал, щоб люди ознайомилися із сучасними інструментами штучного інтелекту та розуміли їхній потенціал як для бізнесу, так і для себе”, – пояснила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Довідково. Штучний інтелект – це інструмент, який допоможе зекономити час, знизити витрати та покращити ефективність бізнесу. За умови, що його використовують грамотно. Зокрема, за даними Forbes, 97% підприємств по всьому світу вважають, що ChatGPT допоможе бізнесу швидше розвиватися. Крім переваги для бізнесу, штучний інтелект може також полегшити особистісний розвиток.

Джиллі – собака породи малінуа, що все своє життя до початку повномасштабного вторгнення несла службу на КПП “Чонгар” – контрольно-пропускний пункт з тимчасово окупованим Кримом. Її власник Ден, прикордонник з Херсонщини, з малечку виховував та соціалізував Джиллі, навчав на пошук наркотичних засобів для роботи. 24 лютого, коли росіяни стрімко просувались на усіх напрямках, саме КПП “Чонгар” був першим взятим об’єктом. Наряд Дена з собакою після обстрілу не змогли провести успішну евакуацію і були в оточені. Військовослужбовців взяли в полон, Джиллі наказали відпустити. Тоді вони бачились востаннє.

Платформа Меморіал у співпраці з Характер.медіа презентувала спецпроєкт “Ратушні. Легенда про Лицаря і Друїда”. Це меморіальний репортаж, що складається з 18 частин, доповнених ілюстраціями й аудіо- та відеоматеріалами. Презентація відбулася сьогодні, 4 липня, на відкритті фестивалю “Протасів Яр” у Києві.

Цей день — справжній ковток свіжості після спеки. Погода в Україні зміниться: зниження температури, хмарність і локальні дощі зроблять повітря легшим. За даними SINOPTIK.ua, збережеться підвищений рівень алергенів та місцями — грози.

Командира 211-ї бригади Збройних Сил України судитимуть за покривання знущань над особовим складом. За даними Державного бюро розслідувань, упродовж кількох місяців він знав про побиття та приниження підлеглих, але свідомо не втручався.

Уночі 4 липня внаслідок російського масованого удару по Києву пошкоджень зазнала одна з пожежно-рятувальних частин міста.