Як підвищити власну ефективність за допомогою ChatGPT: у Мінцифри презентували новий освітній серіал

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

Мінцифра та Київська школа економіки створили освітній серіал “ChatGPT для підвищення власної ефективності” для охочих розвинути практичні навички взаємодії з ChatGPT, використовувати штучний інтелект для особистого розвитку, а також у навчанні та роботі.

Ключові теми освітнього серіалу “ChatGPT для підвищення власної ефективності”:

  • Що таке штучний інтелект та нейромережа;
  • Сфери застосування штучного інтелекту на прикладі ChatGPT;
  • Етика та конфіденційність при роботі з ChatGPT;
  • Огляд ChatGPT;
  • ChatGPT трансформує процес навчання;
  • ChatGPT для перекладу та аналізу текстів;
  • Можливості ChatGPT при роботі з текстами.

Освітній серіал знято у форматі лекторію. Після перегляду можна пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення програми.

Спікер – Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, PhD з економіки, раніше – викладач у Боннському, Пенсильванському та Піттсбурзькому університетах.

“Ми створили цей освітній серіал, щоб люди ознайомилися із сучасними інструментами штучного інтелекту та розуміли їхній потенціал як для бізнесу, так і для себе”, – пояснила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Довідково. Штучний інтелект – це інструмент, який допоможе зекономити час, знизити витрати та покращити ефективність бізнесу. За умови, що його використовують грамотно. Зокрема, за даними Forbes, 97% підприємств по всьому світу вважають, що ChatGPT допоможе бізнесу швидше розвиватися. Крім переваги для бізнесу, штучний інтелект може також полегшити особистісний розвиток.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.

У вересні російська армія щоденно втрачала на полі бою в Україні у середньому по 1271 особі вбитими та пораненими. Відповідні дані оприлюднив високопосадовець Північноатлантичного альянсу на брифінгу в Брюсселі в кулуарах засідання міністрів оборони 17 жовтня. 

Надлишок нафти на світовому ринку штовхає її ціну вниз, а разом з нею нижче встановленого порогу у $60 за барель опустилася і вартість російського сорту.