Як підвищити власну ефективність за допомогою ChatGPT: у Мінцифри презентували новий освітній серіал

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України
Мінцифра та Київська школа економіки створили освітній серіал “ChatGPT для підвищення власної ефективності” для охочих розвинути практичні навички взаємодії з ChatGPT, використовувати штучний інтелект для особистого розвитку, а також у навчанні та роботі.
Ключові теми освітнього серіалу “ChatGPT для підвищення власної ефективності”:
- Що таке штучний інтелект та нейромережа;
- Сфери застосування штучного інтелекту на прикладі ChatGPT;
- Етика та конфіденційність при роботі з ChatGPT;
- Огляд ChatGPT;
- ChatGPT трансформує процес навчання;
- ChatGPT для перекладу та аналізу текстів;
- Можливості ChatGPT при роботі з текстами.
Освітній серіал знято у форматі лекторію. Після перегляду можна пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення програми.
Спікер – Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, PhD з економіки, раніше – викладач у Боннському, Пенсильванському та Піттсбурзькому університетах.
“Ми створили цей освітній серіал, щоб люди ознайомилися із сучасними інструментами штучного інтелекту та розуміли їхній потенціал як для бізнесу, так і для себе”, – пояснила заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.
Довідково. Штучний інтелект – це інструмент, який допоможе зекономити час, знизити витрати та покращити ефективність бізнесу. За умови, що його використовують грамотно. Зокрема, за даними Forbes, 97% підприємств по всьому світу вважають, що ChatGPT допоможе бізнесу швидше розвиватися. Крім переваги для бізнесу, штучний інтелект може також полегшити особистісний розвиток.
- Компанія OpenAI випустила версію ChatGPT Enterprise, яка орієнтована на великий бізнес. Клієнтам пропонують більше безпеки, конфіденційності та швидший доступ до їхніх технологій.
- Попри те, що ChatGPT, запущений наприкінці 2022 року, “сколихнув IT-спільноту”, компанія OpenAI, яка є творцем чат-бота, зазнала фінансових труднощів, і тепер їй загрожує банкрутство вже через рік.
- У новому дослідженні Глобального інституту McKinsey зазначено, як розвиток штучного інтелекту (ШІ) та інших факторів, таких як старіння населення та електронна комерція, можуть вплинути на певні професії в найближчі роки.
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що його країна вислала двох українських дипломатів й назвав їх “шпигунами”.
Інгульський районний суд міста Миколаєва засудив уродженку міста Баштанка, що працює прибиральницею у ЖКГ “Турбота” та має інвалідність ІІІ групи, за те, що вона продала два інтимні фото у Telegram.
Правоохоронці затримали проректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, який примушував підлеглих будувати приватний будинок на власній земельній ділянці.
Закарпатські поліціянти, під час обшуку помешкання фігуранта у справі про спробу продажу скарбів, вилучили велику кількість російської символіки.
Міністри закордонних справ країн Європейського Союзу та представники вищого керівництва ЄС підтримали запуск спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії.