«Барбі» став найкасовішим фільмом Warner Bros.

Джерело: Movieweb
Фільм Грети Гервіг “Барбі” став найкасовішою стрічкою Warner Bros., побивши рекорд із касових зборів, який протягом 12 років утримувала картина “Гаррі Поттер і Смертельні реліквії. Частина 2”.
Кінострічка “Барбі” зібрала у світовому прокаті 1,342 мільярда доларів та посіла перше місце у списку фільмів студії.
Як зазначається, це досягнення є особливо вагомим, оскільки у списку 25 найкасовіших фільмів Warner Bros. всіх часів лише чотири не входять до складу франшиз. Це “Воно”, “Спокута”, “Гравітація” та сама “Барбі”.
При цьому, як зауважили співрозмовники видання, такий показник касових зборів не можна вважати фінальним, оскільки в кінотеатрах все ще йде показ “Барбі”.
Додамо, компанія Warner Bros. повідомила, що за перші вихідні світового прокату фільм “Барбі” зібрав 337 мільйонів доларів. Тим часом стрічка Крістофера Нолана “Оппенгеймер” заробила 174,2 мільйона доларів, за даними Universal Pictures.
Уже за 17 днів прокату фільм “Барбі” зібрав понад 1 млрд доларів, що зробило Грету Гарвіг першою в історії жінкою-режисером, яка самостійно очолила стрічку-мільярдера.
Варто нагадати, акторка Марго Роббі за головну роль у фільмі “Барбі” отримає близько 50 млн доларів – зарплати та касових бонусів.
Раніше Букви повідомляли, що фільм “Барбі” офіційно став найуспішнішим фільмом у кар’єрі Марго Роббі.
- Японська прем’єра фільму “Барбі” зазнала додаткових невдач, оскільки набрала обертів онлайн-петиція із закликом до голлівудських студій відмовитися від масового маркетингового руху, який висвітлює ядерний голокост.
- Уряди Лівану та Кувейту заборонили фільм “Барбі”, заявивши, що його зміст суперечить консервативним цінностям їхніх країн.
- У В’єтнамі напередодні виходу “Барбі” з Марго Роббі та Раяном Гослінгом заборонили фільм через звинувачення у порушенні державного суверенітету. Кіностудія Warner Bros. заявила, що у мапу не вкладали політичний контекст, а зображені на ній “лінії з дев’ятьма штрихами” – дитячий малюнок олівцем.
У ніч на 11 липня підрозділи Сил оборони України уразили Луховіцкій авіаційний завод ім. Вороніна, філіал літакобудівної корпорації “МіГ”.
Консервативне видання The New York Post, яке читає президент США Дональд Трамп, опублікувало матеріал про однорічного малюка, якого російські війська вбили ударом дрона на Херсонщині.
Росіянина засудили до трьох років ув’язнення в Нідерландах за передачу Росії конфіденційної інформації кількох компаній-виробників мікросхем.
У тимчасово окупованому Мелітополі (Запорізька область) знищено російську станцію управління військами, а разом з нею – і п’ятьох окупантів.
В мобільному застосунку для військовозобов’язаних “Резерв+” запустили функцію оплати штрафів за порушення правил військового обліку.