У серпні українці на 100 тисяч разів більше перетинали кордон на в’їзд в Україну, аніж на виїзд
Джерело: Державна прикордонна служба України
У серпні на кордоні спостерігався пожвавлений пасажиро-транспортний потік. Відтак, українці на 100 тисяч разів більше перетинали кордон на в’їзд в Україну, ніж на виїзд.
Загалом у серпні співробітники Держприкордонслужби оформили пропуск через кордон з країнами ЄС та Молдовою майже для 3,9 млн осіб, з яких 86% становили громадяни України – переважно жінки, діти та літні люди.
У відомстві зазначили, що на початку літнього сезону, у червні, переважала кількість наших співвітчизників, які їхали за межі України. У серпні і липні ситуація відрізняється від першого місяця літа – українці більше прямували на в’їзд.
Зокрема, більш ніж половина пасажиропотоку припадає на українсько-польську ділянку кордону. Особливо кількість охочих перетнути кордон зростає з четверга по понеділок. Через це перед пунктами пропуску можуть виникати накопичення осіб та транспорту.
“Щоб не простоювати у чергах, рекомендуємо громадянам за можливості обирати маршрути через пункти пропуску, які менш завантажені: “Смільниця”, “Грушів” і “Угринів” або перетинати кордон у дні, коли пасажиропотік менший”, – порадили у Держприкордонслужбі.
- Кількість громадян, що зараз перетинають кордон України на в’їзд, продовжує переважати, на відміну від початку літнього сезону, коли більше осіб слідувало за кордон.
- 71% громадян України, які зараз перебувають у Польщі, планують в майбутньому повернутися в Україну. Натомість 17% респондентів мають намір зробити це протягом найближчих трьох місяців.
- Згідно з опитуванням, опублікованим у середу, 12 липня, із понад мільйона українських біженців, які перебувають в Німеччині, 44% хотіли б залишитися в країні надовго.
Станом на 22:00 в суботу, 22 листопада, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 187.
ЗМІ Німеччини оприлюднили 1000-сторінковий документ “Operations Plan Germany”, в якому детально описано, як країна планує відповісти на війну з Росією.
Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів.
В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.
За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.