Ольга Фреймут порівняла дітей, які вживають ненормативну лексику, з собаками, чим обурила користувачів соцмереж

Джерело: Букви

Телеведуча Ольга Фреймут у новому дописі в Instagram порівняла дітей, які вживають ненормативну лексику, з собаками, що викликало шквал критики у коментарях.

У своєму дописі Фреймут поділилась, що під час повітряної тривоги у країні часто заходить у різноманітні Telegram-канали, де “бачить суцільні матюки”. У зв’язку із цим телеведуча вирішила поділитись з користувачами етикетом щодо нецензурної лексики.

Вона, зокрема, зауважила, що медійні особи, дипломати, блогери не повинні вживати нецензурні слова, оскільки у такому випадку вони викликатимуть недовіру і виглядатимуть неконтрольовано.

“Під час війни хочеться покладатися на сильних особистостей, які тримають ситуацію під контролем. Холодна німа лють в очах, як на мене, – ідеальна альтернатива матам”, – вважає Фреймут.

Також вона наголосила, що не варто вживати лайку на роботі, насамперед людям, які обіймають високі посади.

Далі телеведуча почала пояснювати щодо ненормативної лексики у дітей. За її словами, у компанії однолітків діти можуть використовувати лайливі слова, аби бути “своїми”, але коли вона особисто чує від дітей лайку – зупиняє їх.

“Діти – як собачки – вони відчувають, блефує господар, чи справді гнівається. У нашій сімʼї спрацьовують довгі промови про те, що матюки застосовуються неблагополучними верствами суспільства, наприклад, зеками та пʼяницями”, – написала телеведуча.

Фото: скришот з instagram.com/freimutolia/

Саме ці слова й викликали у обурення у деяких підписників Ольги Фреймут.

“Та вже краще матюкнутись чим написати діти як собачки. П****ц просто”, – написала одна з підписників.

Інша підписниця наголосила. що після такого порівняння дітей відписується від сторінки Фреймут.

“Відписуюсь, бо не маю наміру більше читати подібну х*йню”, – наголосила вона.

Інша користувачка зауважила, що “діти не собаки”.

Також у коментарях засумнівались, чи дійсно сама Фреймут писала даний пост.

“Оля , при всій повазі до вас і зацікавленості до ваших постів, чи то дійсно Ви писали цей пост ? А саме – діти , як собачки …?”.

Деякі з підписників звинуватили Ольгу Фреймут у брехні, мовляв, вона не в Києві під час війни.

“Коли вночі грохоче так,що двері трясуться,то окрім матів нічого не вимовляється. Воно за кордоном мабуть легше боротися з матюками”.

Водночас чимало підписників вподобали допис телеведучої зазначивши, що нецензурна лексика не може бути нормою.

“Дуже сумно що тих хто розділяє вашу думку про матюки вже меншість навіть серед старшого покоління. Нажаль Всі нові шоу розважального характеру на ютубі – мають мат як основну складову речення. З дітьми не можу дивитись. Всі улюблені гумористи і телеведучі там матюкаються і чомусь це смішно вважається”, – написала одна з підписниць.

  • Ольга Фреймут, яка на початку повномасштабного вторгнення РФ виїхала з дітьми за кордон, повернулась до України та анонсувала лекцію на тему “Манери під час війни. Доброта як зброя”. Однак українців розлютило повідомлення телеведучої.
  • Український актор Дмитро Ступка – який зараз проживає у США – поділився у соцмережах фотографією зі святкування свого дня народження, що викликало обурення у деяких користувачів.

За два роки органи прокуратури в Росії скасували реабілітацію понад чотирьох тисяч жертв сталінських репресій.

ДСНС спільно з партнерами створили мобільну гру “Рятівничок”, що навчає дітей, віком від 6 до 12 років, важливих правил пожежної безпеки і тим самим розповідає, як діяти під час різних надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути у реальному житті.

Журналісти “Схем” оприлюднили супутникові знімки Planet Labs від 18 вересня об 11:30 за київським часом, на яких видно масштабне задимлення на території військової частини №11777. Саме ця частина відповідає за склад Головного ракетно-артилерійського управління міністерства оборони РФ.

Російське військове командування перекинуло кораблі Чорноморського флоту з Новоросійська через загрозу ударів далекобійними ракетами з боку Збройних сил України.

Урожай пшениці у 2024 році склав близько 22 млн тонн. Тоді як внутрішнє споживання становить близько 6 млн тонн.