Удар по Львову: росіяни знищили 300 тонн гуманітарної допомоги, зокрема з Ватикану

Джерело: благодійна організація “Карітас-Спес Україна” у Facebook та єпископ-помічник Львівської архідієцезії Римо-Католицької церкви Едвард Кава

Уночі 19 вересня російські військові влучили у промислове підприємство у Львові. Внаслідок атаки дотла згорів склад гуманітарної допомоги.

За словами Едварда Кави, “згоріло практично все, що було на складі”.

Тобто більше ніж 15 фур гуманітарної допомоги… Дякувати Богу, на нашому складі не було жертв, але на складі поруч є, на жаль, одна людська жертва”, – зазначив він.

На складі знаходилися речі, взуття, їжа і генератори, отримані зокрема з Ватикану.

У “Карітас-Спес Україна” зауважили, що суму збитків зможуть підрахувати пізніше. Нині зараз на місці події працюють спецслужби.

Росіяни знищили 33 палети із продуктовими наборами, 10 палет із гігієнічними наборами та консервами, 10 палет з генераторами та одягом. Загалом на складі було близько 300 тонн гуманітарних вантажів. Утім, зі складу вдалося врятувати транспортні засоби з гумвантажем.

Що відомо про атаку на Львів?

Уночі 19 вересня війська РФ випустили по Україні 30 дронів-камікадзе. З них 27 було збито, 7 з яких – над Львівською областю.

Загалом на Львівщину летіло 18 БпЛА, з яких три влучили у промисловий склад у самому Львові.

Внаслідок удару виникла масштабна пожежа на площі понад 9000 квадратних метрів, яку рятувальники ліквідують досі. Постраждало двоє осіб – чоловік та жінка. Чоловіка у стані середньої важкості госпіталізували, а постраждала жінка шпиталізації не потребувала.

США роками закликали Китай утримуватись стримувати свої претензії щодо Тайваню, але зараз ці заклики підірвані заявами Дональда Трампа про Гренландію.

15 січня відзначають День народження Вікіпедії та День музейного селфі. Церква сьогодні вшановує преподобних Павла Тивейського та Івана Кущника.

За даними синоптиків у середу, 15 січня, у частині регіонів пройдуть опади.

14 січня держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Вірменії Арарат Мірзоян підписали регламент про стратегічне партнерство між їхніми країнами.

Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.