Брагар, який пропонував продати собаку, щоб заплатити за газ, очолив комітет з питань свободи слова

Джерело: народний депутат України Ярослав Железняк

Народний депутат від “Слуги народу” Євген Брагар став в.о. голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова замість Нестора Шуфрича. 

“Все ж таки вирішили просто поки прибрати Шуфрича з голови комітету з питань свободи слова… без ліквідації комітету. Замість нього зараз в.о. голови комітету свободи слова буде Євген Брагар (заступник голови Комітету зараз)”, – зазначив Железняк.

Він додав, що окрім Брагара, у комітеті залишається лише ще один депутат.

“Для розуміння, це настільки “потужний” комітет, що там окрім пана Брагара залишається лише ще один депутат – Швець. Все. Комітет на дві людини”, – написав Железняк.

Нагадаємо, що у 2020 році Євген Брагар в ефірі телеканалу “112 Україна” порадив пенсіонерці “продати собаку елітної породи”, щоб заплатити за комунальні послуги.

Тоді 66-річна Любов Колюча із села Аджамка, що на Кіровоградщині запиталась:

“Я пенсіонерка, отримую дві тисячі пенсії. За газ дуже багато платити. А зробили ще й транспортування. У нас навіть не вистачає пенсії. Що нам далі робити?”

На що Брагар відповів:

“Якщо собака елітної породи у дворі, то вона може її продати в будь-який момент і спокійно сплатити”.

Київська обласна прокуратура поновила право власності держави на ліс, що має особливе значення для екології столичного регіону. Рішеннями суду у чотирьох справах задоволено позови прокурорів до низки юридичних осіб про повернення лісових земель у Бориспільському районі загальною площею понад 60 га.

На полігоні під Ульмом українські військові проходять курси першої допомоги на полі бою. Для навчання закупили п’ять силіконових інтерактивних манекенів Simman 3G plus. Ціна однієї штуки – 100 000 євро, маса – 80 кг. 

Фотографи Влада та Костянтин Ліберови оприлюднили світлини українських військових, котрі лиш нещодавно повернулися з російського полону. Виснажені, у російському полоні армійці втрачають по 20, 30, а дехто навіть 40 кг. Українська сторона дотримується Женевської конвенції і закликає світову спільноту примусити РФ до виконання міжнародних обов’язків.

Минулого тижня Росія оголосила, що розпочала операцію зі звільнення Курської області. Вона може зайняти не один місяць, оскільки кинутих у контрнаступ військ не вистачить, хоча їх уже приблизно вчетверо більше, ніж українці, вважають експерти.

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв закликав канцлера Німеччини Олафа Шольца, котрий нині перебуває з візитом у країні, відмовитися від ідеї про те, що Росія може зазнати поразки на полі бою, і підтримати мирний план Китаю щодо України.