У російській школі привітали Путіна з днем народження, але з портретом і цитатами Бандери
Джерело: російські Настоящее Время та Astra
У Калузькій області російські вчителі та школярі незвично привітали президента РФ Володимира Путіна з днем народження, яке той відзначатиме 7 жовтня, – вони тримали портрети молодого очільника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери.
Як розповів білоруський вчитель історії Владислав Бохан у Telegram, він розіслав вчителям завдання зробити привітання. А вже за результатами фото- і відеозвітів опублікував допис із підписом “Знай ворога в обличчя”.
Акцію мали провести із гаслом “Наш президент – завжди молодий! Наш президент – завжди з нами. Наша перемога – попереду”.
“Здавалося б, нормально, що податливий народ жадає здоров’я вождеві, слухає праведно його цитати у день народження для якнайшвидшого розгрому ворога. Однак дійсність змушує засумніватися в щирості спраглих, коли спритним рухом руки на плакаті “нашим президентом” стає Степан Бандера у супроводі його ж промов”, – зауважив історик.
“Кажуть, ворога варто знати в обличчя… То чи там ворог насправді, де його шукають? Можливо варто придивитися? Підійти збоку? До дзеркала?”, – додав він.
Загалом він розіслав листи 30 школам, але не усі надійшли, бо деякі з них поштовий сервіс сприйняв як спам.
- Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло низку дочірніх компаній Yandex у перелік кандидатів на санкції.
Сьогодні, 24 грудня, на Сумщині рятувальники потрапили під повторний ворожий удар під час ліквідації пожежі.
У застосунку “Армія+” запроваджено нову програму для військових під назвою “Плюси”, яка надаватиме захисникам різноманітні преференції.
Сьогодні, 24 грудня, в окупованому Бердянську вибухнула автівка. Ймовірно, вона належала голові окупаційної ради міста Василю Нечету.
У вівторок, 24 грудня, російські війська скинули вибухівку з дрона на мирних жителів у Херсонській області. Внаслідок нападу двоє цивільних зазнали поранень.
Українська колядка “Сумний святий вечір” є особливим явищем народної творчості, що виникло у важкі повоєнні роки. Її створення припадає на період після Другої світової війни, коли український народ зазнавав страждань і бореться за свою свободу, яку радянський режим хотів знищити. Колядка є свідченням тих часів, коли святкування Різдва відбувалося на тлі боротьби УПА проти радянської влади, репресій та економічних труднощів.