Мера Сум, якого підозрюють у хабарництві, випустили під заставу

Джерело: Суспільне

Сумського міського голову Олександра Лисенка, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі — понад  2 млн гривень, випустили під заставу.

В пресслужбі Вищого антикорупційного суду зазначили, що розмір застави становив 3 мільйони гривень, які були внесені 5 жовтня.

4 жовтня під час процесу обрання запобіжного заходу  Олександр Лисенко зазначив, що вони пропонували заставу в розмірі 10 мільйонів гривень.

Довідково: 4 жовтня слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід Сумському міському голові Олександру Лисенку, підозрюваному в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі — понад  2 млн гривень.

Зауважується, що суд частково задовольнив клопотання та обрав Лисенку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 3 млн гривень. Так, у разі внесення застави на особу буде покладено відповідні процесуальні обов’язки.

Раніше у СБУ повідомили, що вони зокрема “обклали даниною” місцеву компанію, яка займалася вивезенням сміття.

У пресслужбі поінформували, що СБУ та НАБУ затримали обох посадовців “на гарячому” у момент отримання одного з траншів неправомірної вигоди у розмірі 1,4 млн грн.

Упродовж листопада 2022 – жовтня 2023 року слідство задокументувало одержання особами неправомірної вигоди у загальній сумі 2 130 000 гривень.

Німецька компанія Bosch з метою економії скорочує робочий тиждень та знижує зарплати співробітникам.

Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.

Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.

У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.

Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.