Поліціянти ліквідували схему незаконного перетину державного кордону

Джерело: Нацполіція України

Правоохоронці ліквідували схему незаконного перетину державного кордону України чоловіками призивного віку.

Поліціянти встановили групу осіб, які надавали фальшиві документи та консультували чоловіків призивного віку для незаконного перетину кордону.

Однією зі схем було виготовлення підроблених свідоцтв про народження неповнолітніх дітей, адже наявність у чоловіка трьох і більше дітей, які не досягли 18 річного віку, дають йому право безперешкодного виїзду за межі України.

За свої “послуги” зловмисники просили до 10 000 доларів.

До складу групи входили киянин, який займався пошуком і інструктажем “клієнтів” серед тих, хто підлягає мобілізації, і мешканець Львівської області, роль якого полягала у виготовленні фальшивих документів та організації супроводу ухилянтів через державний кордон.

Одного фігуранта затримали за оперативного супроводу ГУ Служби безпеки України в м. Києві та Київській області в серпні цього року.

У жовтні в результаті проведених оперативно-розшукових заходів слідчі Нацполіції затримати і другого організатора злочинної схеми.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.