Росія накопичує ракети для ударів по Україні взимку – британська розвідка

Джерело: міноборони Великої Британії

Британські розвідники зауважили, що РФ вже понад 20 днів не завдала ударів по Україні з літаків дальньої авіації. Імовірно, це пов’язано з тим, що РФ накопичує ракети для завдання ударів по Україні взимку.

За даними розвідників, востаннє РФ застосовувати дальню авіацію для ударів по Україні 21 вересня, тобто 21 день тому.

Фахівці додали, що такі перерви не є незвичними. До прикладу, востаннє окупанти не застосовували дальню авіацію протягом 51 дня з 9 березня по 28 квітня цього року.

У цьому випадку така тривала перерва пояснюється тим, що Росія майже вичерпала свої запаси ракет для дальньої авіації, коли регулярно обстрілювала Україну минулих осені та зими.

Цього разу ймовірно, що російська дальня авіація зберігає наявні запаси ракет, а також використовує цю паузу для збільшення придатних запасів в очікуванні подальших важких ударів по Україні впродовж зими.

У розвідці нагадали, що нещодавно Росія зосередила свої авіаудари по зернових об’єктах на півдні України, використовуючи безпілотні літальні апарати “SHAHED”.

Ними ж РФ також завдавала ударів по українських портах річки Дунай. Ці удари потребували високої точності, оскільки порти близько розташовані до кордону з Румунією.

Цілком ймовірно, що Росія використовувала БПЛА “SHAHED” проти цих цілей через їх кращу точність порівняно з іншими типами ракет повітряного базування.

Протягом дня, 7 вересня, армія РФ здійснила 76 обстрілів прикордонних територій і населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 140 вибухів. 

Станом на 22:00 в суботу, 7 вересня, за поточну добу по всій лінії фронту відбулося 168 бойових зіткнень. 

Глави зовнішніх розвідок Великої Британії та США попередили, що міжнародний світовий порядок “під загрозою, якої ми не бачили з часів холодної війни”.

Директор ЦРУ Вільямс Бернс розповів про перспективу спалаху ядерної війни на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Португалія активно лобіює приєднання України до Європейського Союзу і хоче, щоб блок почав готуватися до можливого вступу.