Нідерланди оштрафували чотири компанії, які допомагали Росії будувати Кримський міст
Джерело: The Telegraph
Прокуратура Нідерландів покарала чотири голландські компанії та вісьмох осіб за порушення санкцій ЄС проти РФ в період з 2014 по 2017 роки, а саме за допомогу Росії в будівництві Кримського мосту.
Вісьмох осіб засуджено до громадських робіт на термін від 20 до 60 годин, а компанії сплатили штрафи на загальну суму 160 тис. євро.
У прокуратурі повідомили, що компанії постачали машини, деталі машин та інші послуги для будівництва мосту.
“Кримський міст був побудований частково завдяки використанню голландських знань і досвіду”, – додали в прокуратурі.
Зазначають, що, допустивши порушення санкцій, одна компанія отримала вигоду від постачання заборонених товарів та послуг в розмірі 71 330 євро. Зараз кошти конфісковані нідерландським прокурором.
У прокуратурі не назвали, які саме компанії причетні до будівництва.
- Канцлер Німеччини Олаф Шольц відмовляється надсилати Україні крилаті ракети Taurus через побоювання, що вони будуть використані для атаки на Керченський міст.
- Російське міністерство оборони повідомило, що 1 вересня уночі Україна нібито тричі намагалась атакувати Кримський міст.
- Британські фахівці повідомили про посилення росіянами захисту Керченського мосту в тимчасово окупованому Криму.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.