У тимчасово окупованому Криму працює італійська компанія Camozzi

Джерело: Trap Aggressor з посиланням на судове рішення з російських реєстрів.
Італійська компанія Camozzi, яка спеціалізується на виготовленні пневмообладнання, навіть після початку повномасштабного вторгнення продовжила співпрацювати з заводами російської промисловости. Зокрема компанія продовжує працювати на території Криму, який РФ окупувала у 2014 році.
У документі мовиться про замовлення АТ “Тихвинський вагонобудівний завод” (ключовий виробник вагових вагонів у Росії), у компанії ТОВ “Камоцці Пневматика” після 24 лютого 2022 року.
ТОВ “Камоцці Пневматика” — це офіційний представник італійського концерну Camozzi Group в Росії.
Своєю чергою Camozzi Group — це міжнародна компанія, заснована в Італії, яка є одним зі світових лідерів у галузі промислової пневматики.
На цьому заводі конструюють і виготовляють важке металоріжуче обладнання, фрезерні станки та спеціальне устаткування для обробки великогабаритних деталей.
Компанія має представництва у 78 країнах світу, серед яких – Росія, де офіційним дистрибʼютором виступає вище вказана компанія.
ТОВ “Камоцці Пневматика” володвє 32 відділеннями у Москві, Санкт-Петербурзі, Самарі, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі, Новосибірську, Нижньому Новгороді, Казані та інших містах.
Серед клієнтів компанії у РФ — заводи військово-промислового комплексу: “Іжорські заводи”, “Коломенський завод”, “Силові машини”, “НПК “Уралвагонзавод” і холдинг “ПетрозаводскМаш”.
З системи моніторингу російських тендерів відомо, що “Камоцці Пневматика” принаймні у 2018 році постачала запчастини для обробки металу виробнику російських танків “Уралвагонзаводу”, а також пневмоциліндри Казанському пороховому заводу. Восени 2022-го року “Камоцці Пневматика” брала участь у виставці обладнання у Москві.
Більш того, італійська компанія працює у тимчасово окупованому Криму. Саме у Сімферополі компанія володіє заводом “Механозбиральний завод Камоцці Пневматика”. На російському сайті з пошуку роботи можна знайти актуальну вакансію системного адміністратора на цей завод.
- За інформацією Trap Aggressor, до Росії поставляють верстат для виготовлення боєприпасів та снарядів від німецької компанії.
- В Україні все ще не конфіскували компанії, які належать 25 російським олігархам, що співпрацюють з військово-промисловим комплексом РФ.
Триває 1236-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.
За оцінками аналітиків, російські комбіновані атаками дронами і ракетами спрямовані на підрив морального духу українців.
Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.
10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.
Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.