Електронна черга на ВЛК вже доступна у всіх військових поліклініках
Джерело: Міноборони
Електронна черга на військово-лікарську комісію вже доступна у військових поліклініках для всіх українських військовослужбовців.
Відтак, записатися на проходження комісії ВЛК та до профільних спеціалістів на конкретну дату і час через електронну чергу можна як у реєстратурі медичного закладу, так і віддалено у начальника медичної служби військової частини.
Протягом останнього місяця майже половина пацієнтів військових поліклінік записалися для проходження ВЛК віддалено і заздалегідь.
Наразі сервіс розгорнуто у всіх військових поліклініках, де можна пройти амбулаторну ВЛК (без госпіталізації), а найактивніше “єЧергою” користуються у Києві, Одесі, Дніпрі та Вінниці.
Однак, Міноборони ставить за мету залучити всіх начальників медичних служб військових частин до користування сервісом для завчасного запису на ВЛК.
Одна з основних переваг – для військових зникає потреба приїздити до поліклініки на 8 ранку та цілий день чекати на прийом до потрібного лікаря.
На основі записів та проходження військово-лікарської комісії представники закладів аналізують дані щодо завантаженості та дефіциту спеціалістів. І в разі потреби шукають додаткових профільних спеціалістів як серед мобілізованих медиків, так і серед цивільних спеціалістів.
Доступ до “єЧерги” відкрито для всіх начальників медичних частин. Для того, аби військовослужбовці отримали можливість записуватися через “єЧергу”, начальник медичної служби має звернутися до закладу охорони здоровʼя, у зоні підпорядкування якого перебуває підрозділ, та отримати від поліклініки інструкцію для подальшої реєстрації.
Після цього для нього відкривається кабінет, через який він зможе записувати військовослужбовців на ВЛК та на прийом до лікарів.
- Кабінет міністрів України ухвалив рішення про впровадження електронного документообігу під час та після проходження військово-лікарської комісії.
- Офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини завершив перевірку усіх військово-лікарських комісій України. У результаті, виявили і підтвердили низку проблем, що стосуються дотримання прав людини.
- 30 серпня президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони щодо підсумків перевірки всієї системи військово-лікарських комісій (ВЛК).
У Києві правоохоронці викрили 41-річного автомеханіка та 15-річного підлітка, які за гроші виконували замовлення для російських спецслужб. Палії діяли окремо, отримуючи вказівки через Telegram.
Північна Корея, ймовірно, планує збільшити кількість своїх військових та обсяги техніки у Росії для підтримки її війни проти України. Про це повідомили представники військових Південної Кореї, посилаючись на зібрані розвідувальні дані.
Триває 1034-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 776 тисяч осіб.
20 грудня сайт BBC News опублікував новину із заголовком “П’ятеро людей загинули внаслідок удару по російському Курську після смертоносного ракетного обстрілу Києва”. Головним фото до статті обрали зображення українців після російської атаки.
На території РФ знищено склад, на якому зберігались деталі до дронів типу Shahed-136. Сума збитків росіянам становить близько 16 мільйонів доларів.