У Чорному та Середземному морях росіяни утримують два носії «Калібрів» – ВМС ЗСУ

Джерело: ВМС ЗСУ
Станом на ранок 17 листопада у Чорному та Середземному морях російські окупанти утримують на бойовому чергуванні два носії крилатих ракет “Калібр”.
Відтак, у Чорному морі на бойовому чергуванні перебуває два ворожих кораблі, зокрема один носій крилатих ракет “Калібр”, загальним залпом до 8 ракет.
Тим часом, у Середземному морі на бойовому чергуванні також два ворожих кораблі, зокрема один носій крилатих ракет “Калібр”, загальним залпом до 8 ракет.
Натомість в Азовському морі на бойовому чергуванні – один ворожий корабель, ракетоносії відсутні.
За добу, в інтересах РФ, прохід Керченською протокою здійснили:
- до Азовського моря – 13 суден, з них 9 рухались з протоки Босфор;
- до Чорного моря – 10 суден, з них 7 продовжили рух у напрямку протоки Босфор.
У ВМС ЗСУ зазначили, що РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS).
- В Україні триває 632-га доба повномасштабного російського вторгнення. За цей час ЗСУ ліквідували понад 316 тисяч російських окупантів.
- Протягом минулої доби відбулося 72 бойових зіткнень. Загалом противник завдав 12 ракетних та 47 авіаційних ударів, здійснив 38 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.