Rheinmetall отримав замовлення на постачання Україні 155-мм артилерійських боєприпасів

Джерело: пресслужба Rheinmetall

Німецький збройовий концерн Rheinmetall отримав черговий контракт на постачання десятків тисяч 155-мм артилерійських снарядів Україні.

Вартість замовлення становить понад 100 млн євро. Постачання боєприпасів мають розпочати у 2025 році.

Замовлення є частиною підписаного контракту між Бундесвером та компанією Rheinmetall з виробництва артилерійських боєприпасів для Сухопутних сил Німеччини та Збройних сил України.

У липні 2023 року, збройовий концерн уклав рамкову угоду з Міноборони ФРН на виробництво понад сотні тисяч артилерійських боєприпасів, детонаторів та метальних зарядів, частину яких спорядять Україні.

Рамкова угода розрахована до 2029 року та має потенційний валовий обсяг замовлення на близько 1,2 мільярда євро.

Зауважується, що необхідність поповнення запасів боєприпасів, викликана війною РФ проти України, призвела до великих контрактів на артилерійські боєприпаси для Rheinmetall. У 2024 році компанія планує значно збільшити потужності виробництва боєприпасів на своїх заводах у Німеччині, Іспанії, Південній Африці та Австралії, довівши річну потужність виробництва до близько 700 000 артилерійських снарядів.

Раніше Rheinmetall отримав масштабне замовлення на підтримку України артилерійськими боєприпасами. Дюссельдорфському технічному підприємству доручено постачити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 мільйонів євро. Виробництво і постачання за попереднім замовленням приблизно 40 000 снарядів великого калібру заплановане у 2024 році.

Довідка. Rheinmetall – німецький оборонний концерн, котрий виробляє танки Panther, Leopard, БМП Marder й гаубиці PzH 2000.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…

Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.

За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.

Німеччина поставила Україні лише 6,5% обіцяних бронеавтомобілів MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом.