Нардепка Сюмар заявила про втручання у систему електронного документообігу

Джерело: Вікторія Сюмар/Facebook

Народна депутатка від фракції “Європейська солідарність” Вікторія Сюмар заявила про втручання, і, як наслідок, фальсифікацію у системі електронного документообігу. На підтвердження власної заяви, народна обраниця опублікувала декілька відповідних скрінів.

Раніше Сюмар не випустили з України для участі у конференції Ради Європи. За 10 днів документи про її відрядження не змогли підписати нібито через технічні проблеми.

Та згодом стало з’ясувалося, що документи таки були підписані.

Як би не сумно і соромно було це писати, але історія з відрядженням після публікації посту отримала погане продовження… Власне десь за годину півтори після публікації, розпорядження таки зʼявилося. З системи електронного документообігу СЕДО випливало, що його підписав Стефанчук в 9.16 ранку 22 січня, а сам документ з необхідним для прикордонників QRкодом зʼявився в 11.38 понеділка (захід в Страсбурзі вже почався). Без цього документу перетнути кордон неможливо. Ці цифри ви бачите на скріні першому, зробленому в 12.39 ранку (це внизу фото справа в кружечку зафіксовано), – повідомила нардепка.

Одначе, вже за кілька годин Сюмар відкрила свій кабінет, і виявилося, все було підписано ще 19 січня. Тобто, наголосила депутатка, цифри змінилися, і сталося це о 16:36. На додаток та підтвердження своїх слів Сюмар опублікувала два скріни.

 

Так зʼясувалося що в систему електронного документообігу можна вносити зміни, пояснила представниця фракції “ЄС”.

Публікую це лише для того, аби всі переконалися, чим можуть обернутися для країни вибори в Дії). Ваш голос там можна змінити так само, як от дату підпису. І — не підкопаєшся), – зазначила вона у дописі.

Зауважимо, у коментарях під публікацією наголосили, що такі дії “підривають довіру до країни”. Окрім цього, “зростає кількість питань на міжнародних зустрічах до того, що творить влада і це вже не лише про корупційні скандали”.

Джерело: Вікторія Сюмар/Facebook

Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.

10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.

Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією. 

Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення. 

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.