Азією шириться нова хвиля COVID-19 – Bloomberg
Джерело: Bloomberg
В Азії зафіксували нову хвилю захворюваності на COVID-19, зокрема різке зростання випадків зараження вірусом спостерігається в спеціальному адміністративному районі Китаю Гонконгу, а також у Сінгапурі.
Як розповіли у виданні, кількість заражених у регіоні зростає вже протягом декількох місяців, що періодично призводить до появи нових хвиль захворюваності.
Глава відділу інфекційних захворювань гонконгського Центру охорони здоров’я Оу Цзяжун попередив про “досить високий рівень” захворюваності на новий вид COVID-19. За його словами, минулого тижня в Гонконгу було зафіксовано максимальні показники захворюваності з квітня 2024 року. Кількість звернень до лікарень та госпіталізацій продовжує зростати, як і рівень вмісту вірусу у стічних водах.
Згідно з повідомленням, Сінгапур, один із найбільших фінансових центрів регіону, знаходиться “в стані готовності” до нової хвилі COVID-19.
У релізі, який розповсюджується тільки у разі виникнення “значних сплесків”, зазначається, що з 27 квітня по 3 травня було зареєстровано на 28% більше випадків зараження, ніж тижнем раніше, на 30% зросла і кількість госпіталізацій. Влада рекомендувала громадянам вживати запобіжних заходів, у тому числі носити маски в місцях великого скупчення людей.
- Китай оголосив свою версію виникнення COVID-19 припустивши, що він міг з’явитись у Сполучених Штатах.
Українське довкілля зазнало масштабних руйнувань унаслідок повномасштабного вторгнення Росії – вже зафіксовано понад 9000 випадків екологічної шкоди. Про це повідомила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук під час Міжнародної конференції з питань відновлення України URC-2025, що завершилася в Римі.
Життя британських монархів – це не лише урочистості й титули, а й постійна загроза безпеці. У 1980–90-х роках члени королівської родини неодноразово ставали мішенню замахів, спроб викрадення та нападів божевільних. Цей тиск особливо гостро відчувала принцеса Діана – одна з найвідоміших і найбільш переслідуваних ЗМІ жінок свого часу.
Національний інститут раку США (NCI), один з головних центрів боротьби з онкологією у світі, переживає масштабну кризу. Після десятиліть підтримки з боку обох політичних таборів і значного прогресу в зниженні смертності від раку, інститут опинився в епіцентрі різких скорочень, кадрових чисток та адміністративного хаосу – наслідків рішень адміністрації Дональда Трампа.
У Китаї вчені навчилися вставляти мікроконтролери прямо в мозок бджіл, щоб керувати їхнім польотом. Такі “кіборги” можуть стати новим інструментом для військової розвідки або пошукових операцій після катастроф.
Митні надходження до бюджету США за підсумками перших дев’яти місяців 2025 року вперше в історії перевищили $100 мільярдів. Такі дані оприлюднило Міністерство фінансів США у щомісячному бюджетному звіті.