Байден назвав Японію та Індію ксенофобськими державами, порівнявши їх із Китаєм та Росією

Джерело: Bloomberg

Президент США Джо Байден вважає Японію та Індію ксенофобськими країнами, так само, як Китай і Росію.

З такою заявою американський лідер виступив на заході зі збору коштів у Вашингтоні.

Байден повторив свої зауваження, пов’язуючи економічні проблеми Китаю з його небажанням приймати імміграцію. Цього разу він додав до списку ксенофобських країн Росію, Індію, а також давнього союзника Японію.

“Ви знаєте, одна з причин, чому наша економіка зростає, це завдяки вам і багатьом іншим. Чому? Тому що ми вітаємо іммігрантів. Причина – подивіться, подумайте. Чому Китай так сильно економічно гальмує? Чому Японія має проблеми? Чому Росія? Чому Індія? Бо вони ксенофобні, вони не хочуть іммігрантів”, – сказав Байден.

Згадка Байдена про Індію була незвичайною, враховуючи, що економіка країни розвивається найшвидше серед усіх великих країн, і, на відміну від Японії та Китаю, її населення молоде та зростає.

Союзники “дуже добре знають, наскільки президент поважає їх, їхню дружбу, цінності, їхній внесок”, – сказав речник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі, відповідаючи на запитання про коментар президента.

“Ширша думка, яку висловлював президент – і я думаю, що люди в усьому світі це визнають – полягає в тому, що Сполучені Штати є нацією іммігрантів, і це закладено в нашій ДНК. Ми кращі завдяки цьому, ми сильніші завляки цьому. Ми не збираємося від цього йти”, – сказав Кірбі.

  • 27 квітня, під час вечері з кореспондентами у Білому дому, президент США Джо Байден прокоментував політичне протистояння з кандидатом на пост глави держави Дональдом Трампом, пожартувавши стосовно віку опонента.

У Великій Британії відкликали понад 11 тисяч флаконів очних крапель Zaditen через проблеми на виробництві, що могло призвести до нестерильності препарату.

Канадський попспівак Джастін Бібер неочікувано для шанувальників представив свій новий музичний альбом під назвою “Swag”.

Федеральний апеляційний суд США у Вашингтоні відхилив угоду про визнання вини Халіда Шейха Мохаммеда — головного обвинуваченого в організації терактів 11 вересня 2001 року.

Співробітники Служби безпеки України під час проведення спецоперації ліквідували агентів російських спецслужб, які за завданням ФСБ РФ здійснили убивство полковника СБУ в Києві.

Американський журналіст Такер Карлсон закликав позбавляти громадянства американців, які воювали на боці України або Ізраїлю.