Безугла закликала СБУ перевірити інформацію щодо «відпусток та відряджень» низки нардепів, серед яких немає представників партії «Слуга народу»

Джерело: Мар’яна Безугла/Facebook

Народна депутатка Мар’яна Безугла звернулася до Служби безпеки України з проханням перевірити інформацію про “відпустки та відрядження” низки нардепів, серед яких немає жодного представника партії “Слуга народу”.

“Прохання Служба безпеки України перевірити інформацію щодо відпусток/відряджень УСІХ нардепів, зокрема: Марія Іонова з “Євросолідарності” – Хорватія; Іван Крулько з “Батьківщини” – Хорватія; Олександр Пузанов із ОПЗЖ – Іспанія; Ігор Молоток із “За майбутнє” – Іспанія; Костянтин Бондарєв від “Батьківщини” – Франція; Сергій Ларін з ОПЗЖ – Хорватія; Григорій Суркіс і Сергій Льовочкін з ОПЗЖ – Італія і Монако. Залишається сподіватися, що це неправда”, – йдеться у дописі.

При цьому Безугла вважає, що депутати користувалися схемою на зразок “відрядження в межах співпраці” – “захворів/відпустка за власний рахунок”; “на курорті/щодо бізнесу”.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що завтра, 15 липня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що напруженість на білорусько-українському кордоні спала і додаткові війська, які раніше туди відправили, повертаються на свої бази.

Коли 21 березня 2023 року чинний очільник Міністерства освіти та науки України Оксен Лісовий розпочав…

Делегації “Європейської Солідарності” на чолі з лідером фракції Петром Порошенком заблокували поїздку в США  у Мілуокі на передвиборчий Республіканський національний конвент.

Вчора, 13 липня, на Чернігівщині у річці Рать Остерської територіальної громади потонула 2-річний хлопчик.