Більш як 30 безпілотників атакували чотири регіони Росії

Джерело: The Moscow Times

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

Росіяни заявили про “перехоплення” двадцяти восьми БПЛА над територією Брянської області, двох БПЛА над територією Смоленської області, двох БПЛА над територією Липецької області, та одного БПЛА над територією Тульської області.

Тоді як минулої п’ятниці Збройні сили України запустили як мінімум 114 безпілотників і шість безекіпажних катерів по об’єктах на території Росії та у тимчасово окупованому Криму. Уточнюється, що в Росії наймасовішої атаки зазнав Краснодарський край — 43 безпілотники.

Атака безпілотників 21 червня стала найпотужнішою від початку повномасштабного вторгнення Росії до України.

  • У Генеральному штабі ЗСУ підтвердили атаку 5 червня на один із російських НПЗ у Ростовські області. У результаті ураження росіяни втратили 1,5 млн тонн нафти та нафтопродуктів.
  • У ніч на 17 березня на одному із заводів у місті Слов’янськ-на-Кубані в Краснодарському краї РФ виникла пожежа внаслідок атаки дронів.
  • Удари безпілотників, які у січні щонайменше шість разів атакували об’єкти нафтогазової інфраструктури Росії, вдарили по експорту великих нафтових компаній країни-агресорки.
  • Україна виготовляє безпілотники зі штучним інтелектом, якими успішно атакує російську енергетичну промисловість.
  • У ніч на 1 травня безпілотники знову вдарили по Рязанському нафтопереробному заводі в РФ, почалася пожежа.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.