Боронячи Україну, на фронті загинули двоє бійців Грузинського легіону

Джерело: пресслужба Грузинського легіону

Захищаючи Україну від повномасштабного вторгнення росіян, загинули двоє бійців Грузинського національного легіону – Нодар Насіров та Георгій Гогіашвілі.

Насіров та Гогіашвілі загинули під час виконання бойових завдань на передовій.

Грузинський Легіон висловлює співчуття родинам загиблих. Героям слава! – наголосили у пресслужбі легіону.

У листопаді 2023 року у боях за незалежність України проти російських окупантів загинули двоє воїнів-добровольців з Грузії. Ще дев’ятеро військових Грузинського Легіону отримали поранення. Під час наступальної операції на Донецькому напрямку загинули двоє бійців Грузинського Легіону — Рамаз Фетелава та Бека Ломашвілі.

Довідка. Грузинський національний легіон — військовий підрозділ, що був заснований 2014 року добровольцями-грузинами, і брав участь у російсько-українській війні на боці України. Від 24 лютого 2016 — у складі Збройних Сил України, легіон інтегрувався у 25 батальйон “Київська Русь” 54-ї ОМБр.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.