Британські розвідники прокоментували атаки росіян по Україні ударними БпЛА

Джерело: міноборони Великої Британії

Британські розвідники прокоментували атаки РФ по Україні ударними безпілотниками.

Фахівці зазначили, що 18 – 19 листопада окупанти атакували Україну близько 50 “шахедами”. Більшість з них були запущені на Київ з двох напрямків: із Курська та Краснодара.

“Однією з цілей Росії, ймовірно, було погіршити протиповітряну оборону України, сформувати бойовий простір перед будь-якою узгодженою зимовою кампанією ударів по енергетичній інфраструктурі України”, – вважають розвідники.

Вони додали, що РФ не завдавала масованих ракетних ударів по Україні з бомбардувальників крилатими ракетами майже два місяці, завдяки чому, ймовірно, накопичила запас цього озброєння.

“Росія, швидше за все, використає ці ракети, якщо повторить минулорічні спроби знищити критичну національну інфраструктуру України”, – резюмували експерти.

  • З 13 по 19 листопада українські армійці знищували росіян по усій лінії фронту. За цей період часу російська армія втратила зокрема два танкових батальйони та дев’ять артилерійських дивізіонів.

У ніч на 3 грудня противник атакував 12-ма ударними БпЛА типу “Shahed” з району Приморсько-Ахтарськ – РФ та керованою авіаційною ракетою Х-59 – з повітряного простору Бєлгородської народної республіки.

Через складні погодні умови спостерігається значне уповільнення темпів бойових дій на фронті.

За підтримки повітря ворог продовжує намагатися оточити Авдіївку, але українські воїни стоять на своєму місці, завдаючи противнику великих втрат.

Українські підрозділи продовжили локальні атаки на Куп’янському та Лиманському напрямах та просунулися на захід від Діброви.

Міністр інфраструктури Польщі Алвін Гаджадхур в суботу, 2 грудня, повідомив, що контроль, який зараз здійснюється на польсько-українському кордоні, буде посилено.