Через негоду знеструмлено майже 80 населених пунктів у 7 областях України – Міненерго
Джерело: Міністерство енергетики України.
Внаслідок грозового шторму, який пройшов країною, і викликаних ним технологічних порушень знеструмлено 77 населених пункті у Житомирській, Черкаській, Київській, Закарпатській, Чернігівській, Сумській та Одеській областях.
Зокрема, через технологічні порушення знеструмлено 4 населених пункти в Полтавській області.
Крім того, уночі ворог завдав чергового удару по території України. Влучань в об’єкти енергетичної інфраструктури не зафіксовано.
Станом на 21 липня електроенергії, яку виробляють українські електростанції, повністю достатньо для покриття потреб споживачів, дефіциту немає.
Водночас все ще триває ворожий терор прифронтових та прикордонних з РФ областей. Через обстріли залишається без світла частина споживачів у Миколаївській, Донецькій, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.
Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.
Щодо наслідків підриву дамби Каховської ГЕС – триває фіксація та ліквідація наслідків повені. У Херсоні залишаються без світла 12,7 тисячі споживачів.
- За даними фахівців, ввечері 13 липня спостерігався найвищий рівень споживання електроенергії за весь минулий тиждень. Зокрема він був на 5%, аніж 12 липня.
- Україна та Данія домовилися про початок співпраці у галузі вітрової енергетики.
У Венесуелі кількість загиблих від двох землетрусів перевищила 900 осіб. Розбори завалів тривають, під ними можуть знаходитись ще сотні людей.
Вранці 27 червня російські загарбники вдарили дроном по цивільній автівці у Херсоні. Є поранений.
26 червня та в ніч на 27 червня підрозділи Сил оборони України уразили низку важливих цілей окупанта, зокрема у тимчасово окупованому Криму.
Вранці 27 червня російські окупанти вдарили по Сумах. Низка осіб постраждали.
Російські окупанти завдали масованих ударів по нафтогазових потужностях Групи Нафтогаз у Полтавській та Харківській областях.