Через зниження температури споживання електроенергії дещо зменшилося – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”.

Вчора, 20 липня, завдяки зниженню температури повітря споживання електроенергії у вечірні години зменшилось на 7% у порівнянні з показниками попереднього дня.

За даними “Укренерго”, вчора ввечері спека тимчасово відступила, що одразу вплинуло на зменшення використання кондиціонерів.

Однак, максимум споживання все ще припадає на вечірні години, коли сонячні електростанції вже не працюють, і енергосистемі необхідно залучати теплові та гідроелектростанції, кількість яких – обмежена.

Адже після масованих ракетних та дронових ударів росіян усі теплові та частина гідроелектростанцій зазнали значних пошкоджень і наразі активно проводять ремонти, де це можливо, щоб відновитися до зими. Крім того, у плановому ремонті знаходяться кілька атомних енергоблоків.

“Тому, зважаючи на обмежені можливості енергосистеми покривати значне споживання у вечірні години, необхідно економно користуватися електроенергією”, – зазначили у компанії.

Відтак закликали дотримуватись ощадливого споживання електроенергії, особливо ввечері, з 16:00 до 23:00, також охолоджувати приміщення не нижче 23˚С.

Крім того, в “Укренерго” порадили дотримуватися наступних правил:

  • вимикайте потужні електроприлади або користуйтеся ними почергово;
  • переносьте користування електроприладами на ранкові, денні або нічні години доби;
  • вимикайте світло, коли виходите з приміщення.

У компанії повідомили, що сьогодні здійснюється імпорт електроенергії зі Словаччини у вечірні дефіцитні години, з 17:00 до 23:00, потужністю до 340 МВт. Експорт відсутній.

В Миколаївській області внаслідок російської атаки загорілося поле з пшеницею та суха трава на відкритій території. Площа пожежі склала 10 га.

У Сумах зросла кількість постраждалих унаслідок ранкової атаки РФ по місту.

Вперше в історії України арештовані криптоактиви передали в управління державі. Йдеться про понад 8,3 млн USDT – це понад 372 млн грн.

У Венесуелі кількість загиблих від двох землетрусів перевищила 900 осіб. Розбори завалів тривають, під ними можуть знаходитись ще сотні людей.

Вранці 27 червня російські загарбники вдарили дроном по цивільній автівці у Херсоні. Є поранений.