Через зниження температури споживання електроенергії дещо зменшилося – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”.

Вчора, 20 липня, завдяки зниженню температури повітря споживання електроенергії у вечірні години зменшилось на 7% у порівнянні з показниками попереднього дня.

За даними “Укренерго”, вчора ввечері спека тимчасово відступила, що одразу вплинуло на зменшення використання кондиціонерів.

Однак, максимум споживання все ще припадає на вечірні години, коли сонячні електростанції вже не працюють, і енергосистемі необхідно залучати теплові та гідроелектростанції, кількість яких – обмежена.

Адже після масованих ракетних та дронових ударів росіян усі теплові та частина гідроелектростанцій зазнали значних пошкоджень і наразі активно проводять ремонти, де це можливо, щоб відновитися до зими. Крім того, у плановому ремонті знаходяться кілька атомних енергоблоків.

“Тому, зважаючи на обмежені можливості енергосистеми покривати значне споживання у вечірні години, необхідно економно користуватися електроенергією”, – зазначили у компанії.

Відтак закликали дотримуватись ощадливого споживання електроенергії, особливо ввечері, з 16:00 до 23:00, також охолоджувати приміщення не нижче 23˚С.

Крім того, в “Укренерго” порадили дотримуватися наступних правил:

  • вимикайте потужні електроприлади або користуйтеся ними почергово;
  • переносьте користування електроприладами на ранкові, денні або нічні години доби;
  • вимикайте світло, коли виходите з приміщення.

У компанії повідомили, що сьогодні здійснюється імпорт електроенергії зі Словаччини у вечірні дефіцитні години, з 17:00 до 23:00, потужністю до 340 МВт. Експорт відсутній.

За період із січня по листопад 2023 року громадяни РФ скупили у Грузії 5780 квартир.

4 грудня міністр оборони Рустем Умєров зустрівся з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі.

Збройовий концерн Rheinmetall отримав масштабне замовлення на підтримку України артилерійськими боєприпасами. Дюссельдорфському технічному підприємству доручено постачити Києву артилерійські снаряди на суму близько 142 мільйонів євро.

У Центрі національного спротиву попередили, що росіяни намагаються взяти під контроль тимчасово захоплені території України, тож нині продовжують шукати членів українське підпілля.

Найнебезпечніший ядерний об’єкт Великої Британії, у Селлафілді, був зламаний кібергрупами, тісно пов’язаними з Росією та Китаєм. Розслідування показало, що це розкриття інформації та її потенційні наслідки постійно приховувалися старшим персоналом великого сховища ядерних відходів.