Чоловік із Нідерландів помер після рекордних 613 днів захворювання на COVID-19
Джерело: UNMC (Університетська лікарня в Омахі, Небраска)
Чоловік із Нідерландів помер після 613 днів боротьби з COVID-19 , при цьому вірус мутував у його організмі близько 50 разів.
Як зазначається, голландський пенсіонер заразився варіантом Омікрона BA.1.17 у лютому 2022 року і лікувався в університетській лікарні Амстердама.
Попри кілька вакцин проти вірусу, на момент надходження в лікарню пацієнт не відреагував на лікування антитілами.
“Дослідники виявили, що вірус розвинув мутацію стійкості всього за 21 день після прийому препарату “Сотровімаб”. Це означає, що вірус швидко адаптувався до активного інгредієнта, щоб боротися з ним”, – йдеться в повідомленні.
За даними університету, в пацієнта було захворювання кісткового мозку, яке вплинуло на його стовбурові клітини та еритроцити. Потім у нього також розвинулася лейкемія. Щоб лікування подіяло, йому довелося приймати імунодепресанти, які пригнічують імунну систему. Тому він не зміг протидіяти вірусу за допомогою природних антитіл.
“У розвитку стану пацієнта немає чогось нового для науки, але тривалість захворювання в 613 днів є екстраординарною”, – мовиться в матеріалі.
- 62-річний мешканець Німеччини, за своїми особистими мотивами, отримав значну кількість вакцин проти Covid-19. Чоловік пройшов 217 щеплень, не захворівши на вірус.
Глава Офісу президента Андрій Єрмак заперечив раніше поширену у ЗМІ інформацію, що Україна нібито відмовлялася від укладання угоди про рідкісноземельні метали зі США. Нині тривають перемовини.
Північна Корея забезпечує 50% боєприпасів, які потребує Росія для повномасштабної війни проти України, заявив глава військової розвідки Кирило Буданов.
У Німеччині у неділю, 23 лютого, відбулися дострокові вибори до Бундестагу. Опубліковані перші прогнози виборів у Німеччині на основі екзитполів.
Глава СБУ Василь Малюк розповів, що служба розробила і нині впроваджує унікальну методику використання безпілотних технологій з метою ефективного знищення ворога та його техніки на полі бою, військових обʼєктів у глибокому тилу РФ, а також, щоб протидіяти розвідувальним дронам.
Американські нафтовидобувні компанії навряд чи повернуться до Росії після завершення війни РФ проти України через понесені збитки, заявив засновник Continental Resources Гарольд Гемм, еотрий фінансував передвиборчу кампанію президента США Дональда Трампа.