Чоловік заробив $3 млн за рік у Spotify, створивши 2700 треків під 650 псевдонімами
Джерело: The Guardian, Fast Company
Йохана Рьора, музиканта зі Стокгольма, визнали найбільш прослуховуваним виконавцем Швеції на Spotify. Він випустив понад 2700 пісень під 650 різними іменами, які разом прослухали 15 мільярдів разів. Його музика перевершила за популярністю навіть Брітні Спірс і Abba.
Успіх Рьора пов’язаний з його композиціями у понад 100 офіційних інструментальних плейлистах Spotify, популярних для фонового прослуховування.
“Люди вже давно створюють альбоми та пісні на Spotify, які трохи перевищують 30-секундний ліміт для отримання оплати. Такі речі були завжди: генератори білого шуму, розслаблюючі звуки фортепіано і все таке інше. А Spotify помітив це там, де це було доречно, і зупинив це”, – каже Кірон Донох’ю, засновник Playlist Alert та Humble Angel Records.
Хоча музика Рьора є оригінальною, інші музиканти розкритикували такий підхід. Тепер же до цього додались і треки, виготовлені ШІ.
Гурти, як-от Jet Fuel & Ginger Ales, зібрали сотні тисяч прослуховувань, хоча мають підозріло мало інформації про себе. Співачка Софія Пітчер, чиї треки набрали популярність, виявилася вигаданою, як з’ясувало іспанське видання El Diario.
Представник Spotify заявив, що стримінговий гігант “не має політики проти артистів, які створюють контент за допомогою інструментів автонастроювання або штучного інтелекту, якщо цей контент не порушує інші наші політики, зокрема нашу політику щодо оманливого контенту, яка забороняє видавати себе за іншого”.
- Силовики Аргентини оголосили про плани використовувати штучний інтелект для “прогнозування майбутніх злочинів”, що може загрожувати правам громадян.
- У мережі стало з’являтися дедалі більше відео сексуального насильства над дітьми, створених за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Злочинці використовують ШІ і для того, щоб створювати відео з реальними дітьми, включаючи тих, хто вже став жертвою насильства.
- Федеральна комісія зі зв’язку США постановила, що автоматичні дзвінки, у яких використовуються голоси, створені за допомогою штучного інтелекту, є незаконними.
- У китайських соцмережах використовують згенеровані штучним інтелектом клони іноземних жінок, видаючи їх за росіянок. Зокрема використовують клон українки Ольги Лоєк.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.