«Це країна, за яку честь померти»: посмертний лист загиблої госпітальєрки Мулькевич
Джерело: Олександра Мулькевич/Facebook
Медикиня батальйону “Госпітальєри” Олександра Мулькевич, з позивним “Майк”, залишила посмертний лист, який опублікували у її соцмережах згідно з її проханням.
“Якщо дійде до того, що це доведеться зачитати, то знайте: більшого щастя немає для воїна, ніж померти в бою“, – розпочала лист медикиня.
Мулькевич зазначала, що всі українці – трохи воїни: одні на полі бою, інші борються з корупцією чи відновлюють справедливість. “Така ми войовнича нація. І дуже палка до свободи”.
У листі сказано:
“Мені пощастило народитися в найкращій країні світу – Україні, і це країна, за яку честь померти. А ще краще за неї жити. Жити так, щоб за багатьох з нас, по декілька життів. Виховувати маленьких українців в любові до світу та в міці і незламності. Показати їм всю красу Карадагу, сольові шахти Донбасу, терикони, заповідні коси, лимани, найбільші печери і червону руту”, – написала госпітальєрка.
Попрощатись з Олександрою можна у суботу, 17 серпня, об 11:00 у крематорії на Байковому кладовищі.
- 14 серпня внаслідок атаки ворожого дрона загинула госпітальєрка Олександра Мулькевич на псевдо “Майк”. У своєму останньому дописі в Instagram медикиня розповіла про особливості військового спорядження й одягу. Натомість у сторіз доброволиця закликала побачити “важливе”, опублікувавши світлину Чумацького Шляху.
У грудні міністри сільського господарства України та Польщі мають намір провести переговори стосовно ситуація на сільськогосподарських ринках.
Сполучені Штати Америки мають намір щотижня відправляти Україні партії озброєння, щоб встигнути використати залишок у 7,1 млрд доларів до завершення каденції чинного президента Джо Байдена.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Обраний 47-м президентом США Дональд Трамп обрав лояльних до своєї політики осіб із невеликим досвідом на кілька ключових посад, приголомшивши деяких союзників і давши зрозуміти, що він серйозно налаштований на зміну.
Печерський районний суд міста Києва 13 листопада переніс розгляд справи митрополита УПЦ Московського патріархату, колишнього намісника Києво-Печерської лаври Павла (Лебедя), котрий обвинувачується у виправдовуванні російської військової агресії проти України.