Цього тижня Україна стане однією з найспекотніших країн в Європі

Джерело: Український гідрометеорологічний центр у Facebook

Перший тиждень липня принесе до України високі температури. У результаті Україна стане однією з найспекотніших країн в Європі, проте найвища температура очікується в Іспанії – до +40 градусів.

Температуру в Україні можна буде порівняти із середземноморськими країнами. Спека сягатиме від 30 до 37 градусів.

Розпечене повітря з’явиться в Україні з Аравії, звідти завжди прибуває найспекотніша погода в наш регіон. Повітряний масив накриє майже всю країну, за винятком західних областей, де температури будуть трохи нижчими – до 30 градусів.

Читайте також: Не залишайте домашніх тварин у машині під час спеки – як їх захистити від високих температур

Затяжна хвиля спеки в Україні триватиме цього тижня, а щодня фіксуватимуть температури, вищі за норму.

“Чим довше утримується хвиля спеки – тим менше охолоджуються поверхні забудов, бетон та асфальт протягом ночі, тому з кожним днем комфортність сприйняття температур, що по-суті не змінюються, погіршується, особливо в умовах міста”, – написали в Укргідрометцентрі.

Метеорологи закликали уникати перегрівання, прямих сонячних променів та забезпечити достатнє споживання води.

Родина президента США Джо Байдена закликала його залишитися в передвиборчих перегонах 2024 року.

Станом на 16:00 в середу, 3 липня, кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла, і складає понад 90. Українські захисники стримують натиск російських окупаційних військ та завдають ворогу значних втрат. 

За словами семи високопоставлених джерел у кампанії Байдена, Білому домі та Національному комітеті Демократичної партії, віцепрезидентка США Камала Гарріс є найкращою альтернативою для заміни президента США Джо Байдена, якщо він вирішить не продовжувати свою кампанію з переобрання.

В Україні прогнозують ймовірні послаблення відключення світла після 20-х чисел липня, сказав член наглядової ради НЕК “Укренерго” Юрій Бойко.

Україна веде переговори про постачання природного газу з Азербайджану до Європейського Союзу. Країна прагне зберегти свою роль транзитної країни та допомогти західним сусідам забезпечити енергетичну безпеку.