Дебати Гарріс і Трампа дивились понад 67 мільйонів осіб

Джерело: AP

Дебати кандидатів у президенти США Камали Гарріс та Дональда Трампа в прямому етері дивились 67,1 мільйона осіб. Це більше, порівняно з 51,3 мільйона осіб, які дивились червневі дебати Трампа з на той час кандидатом Джо Байденом.

Дебати проводив телеканал ABC News. Їх транслювали ще 17 інших телеканалів.

Водночас дебати Гаррісі і Трампа не досягли рекордного перегляду. Станом на зараз, найпопулярнішими були дебати Трампа та Гілларі Клінтон у 2016 році: їх одночасно дивились 84 мільйони осіб.

Дебати між Трампом та Байденом у 2020 році переглянули 73,1 мільйона осіб.

Поки нових дебатів між кандидатами на пост президента США не заплановано, хоча розмови телеканал Fox News вже висунув таку ідею. Водночас невдовзі відбудуться дебати кандидатів у віцепрезиденти США – Тіма Волца та Джеймса Ді Венса – на телеканалі CBS.

  • Камала Гарріс, кандидатка в президенти США, висловила бажання провести другий раунд дебатів з Дональдом Трампом після їхньої першої зустрічі. За попередніми даними, другі дебати можуть відбутися в жовтні перед виборами у листопаді.

Шотландка Фіона Гарві, яку вважають прототипом героїні із серіалу “Оленя”, подала позов проти Netflix, звинувативши стримінговий сервіс у наклепі.

17 вересня народна депутатка Мар’яна Безугла попросила звільнити її з посади заступниці голови Комітету з питань національної безпеки та оборони. Відповідну заяву народна обраниця оприлюднила у своїх соцмережах.

В ООН заявили про готовність прибути на територію Курської області, підконтрольну Силам оборони. Водночас організація виявляється потребує “дозволу” Російської Федерації.

Американська співачка та акторка Селена Гомес зі сцени кінопремії “Еммі” висміяла кандидата у президенти США від республіканців Дональда Трампа та його кандидата у віцепрезиденти Джеймса Ді Венса.

Україна досі не отримала від США дозволу на застосування ракет із дальністю у понад 250 км. Про можливість такого рішення минулого тижня писала американська преса. Проте навіть гіпотетична можливість такого розвитку подій змусила Росію змінити дії авіації та, можливо, флоту.