До Литви тепер заборонено в’їзд всіх легкових авто, які зареєстровані у Білорусі
Джерело: Державний прикордонний комітет Білорусі у Телеграмі
З 16 серпня Литва заборонила в’їзд усіх легкових автомобілів, зареєстрованих у Білорусі, незалежно від громадянства власника або водія.
Це рішення розширює попередні обмеження, запроваджені 18 липня, які не поширювалися на автомобілі, що не призначені для продажу, а також на транспортні засоби, власниками яких є громадяни Білорусі з дійсною візою або посвідкою на проживання в країнах ЄС.
Тепер заборона охоплює всі автомобілі з білоруськими реєстраційними номерами, незалежно від мети їх використання або статусу водія. Це рішення є частиною ширшої політики країн Балтії щодо обмеження в’їзду транспортних засобів із Білорусі.
Раніше ми повідомили, що з 18 липня Литва забороняє в’їзд легкових автомобілів з білоруськими номерами.
Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.
- У Норвегії з 29 травня набула чинності заборона на в’їзд російських туристів. Щобільше, для росіян заборонено транзитні поїздки через країну до інших європейських країн.
- 20 червня Сейм Латвії ухвалив поправки до Закону про імміграцію. Відтепер майже усі громадяни РФ, що проживають у Латвії, зобов’язані складати іспит з латиської мови, щоб зберегти право на проживання у країні.
- 18 січня Латвія розпочала процес депортації щодо 985 громадян Російської Федерації.
- Раніше в Естонії заявляли, що уряд країни шукає юридичні механізми для депортації осіб, які захочуть отримати громадянство країни-агресорки.
Прикордонники 7-го Карпатського загону спільно з працівниками Львівської митниці у пункті пропуску “Рава-Руська” виявили у громадянина Латвії старовинний самовар.
Цьогорічні олімпійські та паралімпійські спортсмени долучилися до грандіозного Параду чемпіонів на Єлисейських полях в Парижі. Разом зі спортсменами, волонтерами та організаторами у суботньому дійстві взяли участь близько 10 000 осіб.
За оцінками аналітиків, українська операція в Курській області спричинила збільшення стимулів для Росії до участі в обміні військовополоненими. Таким чином, 14 вересня Україна та Росія провели третій обмін військовополоненими з моменту початку операції ЗСУ на Курщині.
П’ять колишніх міністрів оборони та експрем’єр Великої Британії Борис Джонсон закликали главу уряду Кіра Стармера дозволити Україні використовувати ракети великої дальності Storm Shadow для ударів по території Росії навіть без згоди США.
Українські війська 14 вересня продовжили просування в Глушковському районі Курської області. Зокрема ЗСУ вдалося просунутися у полях на південь від Тьоткіно і на північ від Суджі та захопити кілька сіл.