До Вірменії з Нагірного Карабаху в’їхала третина населення

Джерело: урядовий портал Вірменії та News.am

Станом на 27 вересня до Вірменії з Нагірного Карабаху прибули 47 115 біженців. Нині вимушені переселенці проходять процес реєстрації.

За словами прессекретарки прем’єр-міністра Вірменії Назелі Багдасарян, вже реєстрацію пройшли 22 800 осіб. Близько 10% біженців (4002 людини) скористалися наданим державою житлом. В уряді заявляли, що нададуть житло усім, хто його потребує.

Також представники влади встановлюють контакти з громадянами, які не мають проблем із місцем проживання. Це потрібно для того, аби держустанови отримали інформацію про їхні потреби.

News.am писало, що станом на ранок 26 вересня до Вірменії з Нагірного Карабаху в’їхало 13 550 осіб.

Триває 1143-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 930 тисяч осіб.

11 квітня відзначають Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона, Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів та День підводного човна. Церква сьогодні згадує священномученика Антипа.

За даними синоптиків у п’ятницю, 11 квітня, майже по всій країні очікуються опади та складні погодні умови.

Російські війська активізували бойові дії вздовж усієї лінії фронту. Про це повідомляють українські військові, свідчить зведення Генштабу та підтверджують коментарі військових для CNN. Хоча поки не зрозуміло, чи це початок масштабного весняного наступу, проте, масштаби бойових дій свідчать про намір Кремля продовжувати війну.

Український бойовий досвід у використанні німецького озброєння виявив перевагу простого озброєння над високотехнологічним, свідчить внутрішній звіт Бундесверу, з яким ознайомилися журналісти NDR, WDR та Süddeutsche Zeitung.