Другий сезон серіалу «Гра в кальмара» очолив рейтинги у понад 90 країнах
Джерело: Forbes
Другий сезон серіалу “Гра в кальмара” встановив новий рекорд, дебютувавши на першому місці в усіх 93 країнах, де доступний Netflix. Це перший випадок, коли серіал одночасно досяг вершини рейтингів у такій кількості регіонів. Він охопив аудиторію від США до Кенії, Оману, Таїланду та Кіпру.

Фото: “Гра в кальмара”
Раніше подібного досягнення не фіксували навіть інші глобальні хіти Netflix, як-от “Дивні дива” чи “Венздей”. Успіх першого сезону “Гри в кальмара”, який став найпопулярнішим серіалом платформи за весь час із понад 2,2 мільярдами годин перегляду, заклав основу для тріумфального повернення другого сезону.
Другий сезон складається з 7 епізодів, що на два менше, ніж у першому. Водночас рейтинги аудиторії на платформі Rotten Tomatoes свідчать про неоднозначне сприйняття сезону: він отримав 63% позитивних оцінок порівняно з 83% для першого сезону.
Деякі глядачі зазначали, що другий сезон завершується раптово, залишаючи сюжетні лінії нерозкритими. Частину історії буде завершено в третьому сезоні, запланованому на наступний рік.
- Режисер і сценарист серіалу “Гра в кальмара” Хван Дон Хьок повідомив, що третій сезон проєкту стане фінальним.
- 26 грудня на стримінговій платформі Netflix з’явився другий сезон популярного південнокорейського серіалу “Гра в кальмара”. Глядачі можуть переглянути сім нових епізодів, зокрема в українському дубляжі. У першому сезоні, який вийшов у 2021 році, було дев’ять серій.
- Напередодні прем’єри другого сезону південнокорейський серіал “Гра в кальмара”, який вийшов у 2021 році, зібрав 330 мільйонів глядачів та 2,8 мільярда годин перегляду на Netflix.
У РФ державна експертиза відмовилася приймати проєкт “Ростеха” з виробництва авіаційної електроніки для літаків МС-21 і ТУ-214.
Росія планує витратити близько 1,1 трильйона доларів США на переозброєння до 2036 року. Це стане найбільшою програмою переозброєння РФ з часів розпаду СРСР. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов під час щорічної наради українських послів “Розвідка, безпека, дипломатія: спільна стратегія перемоги”.
В Естонії повітовий суд виніс вирок росіянину, що вів розвідувальну діяльність на користь ФСБ РФ, подавав неправдиві відомості держорганам Естонії та порушував міжнародні санкції.
Президент США Дональд Трамп виводить країну з Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО), посилаючись на її антиамериканські та антиізраїльські настрої, та нечесний порядок денний.
У Греції затримали колишнього лідера Демократичної партії Молдови, олігарха-втікача Володимира Плахотнюка.