Другий сезон серіалу «Гра в кальмара» вже вийшов на Netflix

Джерело: Netflix

26 грудня на стримінговій платформі Netflix з’явився другий сезон популярного південнокорейського серіалу “Гра в кальмара”. Глядачі можуть переглянути сім нових епізодів, зокрема в українському дубляжі. У першому сезоні, який вийшов у 2021 році, було дев’ять серій.

Сюжет другого сезону продовжує історію головного героя Сон Гі Хуна. Через три роки після перемоги у грі на виживання він повертається до Кореї з новою метою: боротися проти системи, що стоїть за жорстокими іграми. Гі Хун приєднується до нової гри разом із новими учасниками, які прагнуть виграти 45,6 мільярда вон.

Фото: Netflix

До акторського складу повернулися персонажі з першого сезону, серед яких Лі Бен Хон (фронтмен гри), Ві Ха Чжун (поліціянт, який шукав свого брата) і Кон Ю (вербувальник гравців). Також з’являються нові учасники, зокрема молоді гравці: вагітна дівчина, криптоінфлюенсер і чоловік, який зустрічає свою матір.

Творці серіалу додали нові правила до гри. Тепер учасники можуть голосувати за припинення змагань після кожного етапу, а в разі більшості голосів “за” вони зможуть забрати накопичену суму й залишити гру. Також у нових серіях з’являються ігри, знайомі глядачам з усього світу. На трейлері серіалу, наприклад, можна побачити гру “хрестики-нулики”.

Попередній, перший сезон “Гри в кальмара”, був психологічним трилером, де учасники боролися за виживання в серії смертельних ігор із дитячих розваг. Серіал, знятий режисером Хван Дон Хеком, здобув світову популярність завдяки несподіваним поворотам сюжету, яскравим персонажам і соціальній критиці.

Улітку 2024 року розпочалися зйомки третього сезону серіалу. Очікується, що його прем’єра відбудеться у 2025 році.

Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.