Двоє загиблих та 54 постраждалих: окупанти вдарили по Харкову низкою БпЛА

Джерело: Ігор Терехов

Уночі 11 червня російські окупаційні війська вдарили по Харкову майже двома десятками БпЛА. Є жертви і поранені.

Мер міста Ігор Терехов повідомив, що з 00:31 по 00:40 ворог випустив по місту 17 “шахедів” по двох районах Харкова – Слобідському та Основ’янському.

Деякі БпЛА поцілили у багатоповерхівки, приватні будинки, дитячі майданчики, підприємства та громадський транспорт.

За останніми даними, унаслідок атаки двоє осіб загинуло, ще 54 постраждало. Серед постраждалих восьмеро дітей.

Пошкоджено тролейбуси, контактну мережу, комунальні та виробничі об’єкти.

Комунальні та екстрені служби, волонтери працюють без упину — ліквідують наслідки, допомагають постраждалим, відновлюють подачу газу, світла і води.

“Ми тримаємося. Ми допомагаємо одне одному. І ми обов’язково вистоїмо. Харків — це Україна. І його не зламати”.

Українське довкілля зазнало масштабних руйнувань унаслідок повномасштабного вторгнення Росії – вже зафіксовано понад 9000 випадків екологічної шкоди. Про це повідомила міністерка захисту довкілля Світлана Гринчук під час Міжнародної конференції з питань відновлення України URC-2025, що завершилася в Римі.

Життя британських монархів – це не лише урочистості й титули, а й постійна загроза безпеці. У 1980–90-х роках члени королівської родини неодноразово ставали мішенню замахів, спроб викрадення та нападів божевільних. Цей тиск особливо гостро відчувала принцеса Діана – одна з найвідоміших і найбільш переслідуваних ЗМІ жінок свого часу.

Національний інститут раку США (NCI), один з головних центрів боротьби з онкологією у світі, переживає масштабну кризу. Після десятиліть підтримки з боку обох політичних таборів і значного прогресу в зниженні смертності від раку, інститут опинився в епіцентрі різких скорочень, кадрових чисток та адміністративного хаосу – наслідків рішень адміністрації Дональда Трампа.

У Китаї вчені навчилися вставляти мікроконтролери прямо в мозок бджіл, щоб керувати їхнім польотом. Такі “кіборги” можуть стати новим інструментом для військової розвідки або пошукових операцій після катастроф.

Митні надходження до бюджету США за підсумками перших дев’яти місяців 2025 року вперше в історії перевищили $100 мільярдів. Такі дані оприлюднило Міністерство фінансів США у щомісячному бюджетному звіті.