Ексглаву Китайської футбольної асоціації судять за корупцію

Джерело: Xinhua

Розпочався суд над колишнім президентом Китайської футбольної асоціації Ченом Сюанем, якого підозрюють у корупції в особливо великих розмірах.

Зокрема йому висунули підозри в отриманні хабарів у розмірі понад 81 млн юанів (11,4 млн доларів)

“За даними обвинувачення, у 2010-2023 рр. Чен використовував різні посади, в тому числі пов’язані з Китайською футбольною асоціацією, щоб сприяти в отриманні контрактів, інвестицій та організації спортивних подій в обмін на гроші та цінності”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Чен Сюань очолював Федерацію футболу Китаю у 2019 – 2023 роках.

Під час судового слухання обвинувачений визнав провину та заявив, що шкодує про вчинене.

Варто зауважити, що законодавство Китаю дозволяє у певних випадках застосовувати до корупціонерів смертну кару.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.