Електронна черга на ВЛК вже доступна у всіх військових поліклініках

Джерело: Міноборони

Електронна черга на військово-лікарську комісію вже доступна у військових поліклініках для всіх українських військовослужбовців.

Відтак, записатися на проходження комісії ВЛК та до профільних спеціалістів на конкретну дату і час через електронну чергу можна як у реєстратурі медичного закладу, так і віддалено у начальника медичної служби військової частини.

Протягом останнього місяця майже половина пацієнтів військових поліклінік записалися для проходження ВЛК віддалено і заздалегідь.

Наразі сервіс розгорнуто у всіх військових поліклініках, де можна пройти амбулаторну ВЛК (без госпіталізації), а найактивніше “єЧергою” користуються у Києві, Одесі, Дніпрі та Вінниці.

Однак, Міноборони ставить за мету залучити всіх начальників медичних служб військових частин до користування сервісом для завчасного запису на ВЛК.

Одна з основних переваг – для військових зникає потреба приїздити до поліклініки на 8 ранку та цілий день чекати на прийом до потрібного лікаря.

На основі записів та проходження військово-лікарської комісії представники закладів аналізують дані щодо завантаженості та дефіциту спеціалістів. І в разі потреби шукають додаткових профільних спеціалістів як серед мобілізованих медиків, так і серед цивільних спеціалістів.

Доступ до “єЧерги” відкрито для всіх начальників медичних частин. Для того, аби військовослужбовці отримали можливість записуватися через “єЧергу”, начальник медичної служби має звернутися до закладу охорони здоровʼя, у зоні підпорядкування якого перебуває підрозділ, та отримати від поліклініки інструкцію для подальшої реєстрації.

Після цього для нього відкривається кабінет, через який він зможе записувати військовослужбовців на ВЛК та на прийом до лікарів.

19 листопада у Кишиневі, столиці Молдови, знайшли безпілотник. Його виявив місцевий житель після попередніх випадків із БпЛА на території держави.

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявляє, що найбільші країни ЄС готові підтримувати Україну фінансово і військово, якщо США скоротять підтримку.

Сьогодні вдень, 19 листопада, російські окупанти атакували Харків. 

Голова КНР Сі Цзіньпін звернувся до учасників саміту G20 із закликом сприяти “охолодженню” війни між Росією та Україною. Він наголосив на важливості ролі ООН та її Ради Безпеки у мирному врегулюванні кризи, закликаючи підтримувати всі зусилля, спрямовані на досягнення політичного рішення.

Європейським країнам, особливо 15 найбільшим членам НАТО, можливо, доведеться суттєво збільшити свої оборонні витрати через загрозу агресії Росії в Україні та ймовірне скорочення підтримки США, якщо Дональд Трамп повернеться до президентства.