Фотопастки зафіксували життя диких тварин у нацпарку «Черемоський» (фото)

Джерело: пресслужба Міндовкілля

Фотопастки зафіксували різноманітне життя тварин у нацпарку “Черемоський” під час літнього моніторингу. Це ефективний спосіб спостереження за дикою природою, котрий дозволяє детально вивчати поведінку та міграцію тварин у їхніх природних середовищах.

Фотопастки для цього дослідження надані Франкфуртським зоологічним товариством в Україні // FZS Ukraine, завдяки чому вдалося зробити унікальні кадри тварин у природному парку.

Фотосесія сталася під час літнього моніторингу тварин за допомогою фотопасток. Це ефективний метод спостереження за дикою природою, зокрема для вивчення поведінки, чисельності й переміщення тварин у їх природних середовищах.

Раніше повідомляли, що у національному парку “Кам’янська Січ”, що розташований у Херсонській області, запрацювала Добровільна пожежна охорона. У Добровільну пожежну охорону входять шість працівників Нацпарку. Вони пройшли навчання зі спеціальної підготовки працівників місцевої пожежної охорони в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області.

Довідка. Черемоський — національний природний парк в Україні, в межах Вижницького району Чернівецької області. Адреса адміністрації парку: Вижницький район, смт Путила, вул. Українська 174 а.

Природний парк створено 11 грудня 2009 року згідно з указом президента України Віктора Ющенка з метою збереження цінних природних та історико-культурних комплексів та об’єктів. До території національного природного парку “Черемоський” погоджено в установленому порядку включення 7117,5 гектара земель, зокрема 4699 гектарів земель Державного підприємства “Путильське лісогосподарське підприємство”, 857 гектарів земель Карпатського державного спеціалізованого лісгоспу АПК, які вилучаються в установленому порядку та надаються національному природному парку у постійне користування, і 1561,5 гектара земель Карпатського державного спеціалізованого лісгоспу АПК, що включаються до складу національного природного парку без вилучення у зазначеного лісгоспу.

На території парку “Черемоський” під державною опікою перебуватимуть 44 види рідкісних рослин, понад 120 видів хребетних та 5 тисяч безхребетних тварин.

Фотопастки зафіксували різноманітне життя тварин у нацпарку “Черемоський” під час літнього моніторингу. Це ефективний спосіб спостереження за дикою природою, котрий дозволяє детально вивчати поведінку та міграцію тварин у їхніх природних середовищах.

Українські аграрії вже намолотили майже 63,7 млн тонн нового врожаю зернових та олійних культур на площі 18,1 млн га. Загалом зібрано 45,1 млн тонн зернових та 18,6 млн тонн олійних.

28-29 жовтня прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан планує відвідати Грузію з офіційним візитом. Інформацію про це підтвердила пресслужба адміністрації уряду.

Під час засідання 10-ї наради Сторін Водної конвенції українська делегація звернула увагу на екологічні наслідки дій Росії, включно з катастрофою на Каховській ГЕС. Делегати закликали до об’єднання зусиль для притягнення Росії до відповідальності за злочини проти довкілля. Представник України презентував Національний план співпраці з транскордонного моніторингу вод. 

В Україні зросла кількість протоколів за порушення мовного закону. Зокрема на середину жовтня зафіксовано 216 випадків, що на 70% більше проти минулого року. Порушники отримали 64 штрафи та 91 попередження.