Ф’юрі – Усик: боксери пройшли фінальне зважування напередодні бою

Джерело: Tribuna

В п’ятницю, 17 травня, пройшла офіційна церемонія зважування напередодні бою між українським боксером Олександром Усиком та британцем Тайсоном Ф’юрі за звання абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі.

Усик прибув на фінальне зважування у вишиванці. На спині в боксера був зображений портрет військового Олександра Мацієвського, якого розстріляли росіяни за слова “Слава Україні”, та присвячений йому вірш.

За результатами зважування, Ф’юрі переважив Усика на 12,9 кг.

Усик показав рекордну вагу в кар’єрі – 105,9 кг. Вага Ф’юрі – 118,8 кг.

Нагадаємо, бій відбудеться в ніч на 19 травня в Саудівській Аравії.

Води Дністровського водосховища – одного з найважливіших водних джерел України, наразі інтенсивно використовуються частково для виробництва електроенергії та виконання міжнародних зобов’язань по спуску води, що призводить до різких коливань рівня води, що завдають великої шкоди екосистемі водойми.

Прийняття Європейським Союзом 14-го пакету санкцій проти Росії затяглося, хоча Бельгія, котра головує нині в ЄС, планувала оголосити про нього ще до початку саміту G7 в Італії 13 червня. Погодження нового пакету несподівано натрапило на супротив Німеччини.

Активісти британської кліматичної компанії “Just Stop Oil”, яка закликає відмовитися від викопних ресурсів, у межах своєї останньої акції протесту залили Стоунгендж помаранчевою фарбою.

19 червня у Києві обвалилася пішохідна частина шляхопроводу на проспекті Повітряних сил України, що спричинило ускладнення руху транспорту. Раніше мер столиці Віталій Кличко запевняв, що повідомлення про неналежний стан інженерних споруд лише підживлюють роботу ворожого ІПСО.

Турецька поліція заарештувала чоловіка при спробі сісти на літак у Стамбулі із валізою, повною отруйних павуків і скорпіонів.