Генштаб підтвердив ураження нафтобази «Атлас» у Ростовській області РФ
Джерело: Генеральний штаб Збройних сил України
У ніч на 28 серпня українські воїни вразили стратегічний об’єкт на території РФ – нафтобазу “Атлас” на Ростовщині.
У результаті атаки почалась пожежа на території вертикальних резервуарів. До боротьби з вогнем росіяни залучили пожежні потяги.
Удар по нафтобазі виконали підрозділи Сил спеціальних операцій ЗСУ та Головного управління розвідки МОУ спільно з іншими бійцями Сил оборони.
Щобільше, українські захисники також вразили нафтобазу “Зеніт” у Кіровській області та польовому артилерійському складу угруповання російських військ “Запад” у Воронезькій області Росії.
Інформація про результати цих атак ще встановлюється.
“Сили оборони продовжують вживати всіх заходів для підриву воєнно-економічного потенціалу російських окупантів та припинення Росією збройної агресії проти України”, – резюмували у Генштабі.
- Генштаб ЗСУ відзвітував, що сили оборони України успішно уразили польовий склад боєприпасів угруповання військ “Захід” російських окупантів в районі Острогожська Воронезької області.
Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.
Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 16 цивільних, серед них 6 дітей.
Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.
Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.
За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.